Soneva Fushi

 • Maledivy
 • od 35 000 Kč / 2 osoby / noc

U křišťálových vod s bohatým podmořským životem zažijí hosté na ostrově Kunfunadhoo dovolenou ve stylu Robinsoa Crusoe s maximálním luxusem a vysokým standardem služeb. Již při příjezdu je možné odložit své boty a relaxovat v pohodlí vil postavených v tropické panenské přírodě, jejichž součástí je také služba komorníka pana Pátka. Především páry se v Soneva Fushi setkají s romantikou, zázemí je v resortu připravné také pro rodiny s dětmi.

Soneva Fushi

 • Ubytování

  K pobytu můžete využít patrové vily s privátní terasou nebo i bazénem na pláži. Pro rodiny s dětmi a skupiny přátel poslouží prostornější více-ložnicové vily. Pro náročnější klienty resort nabízí retreaty s vlastní posilovnou, relaxační částí s parní místností, vinným koutkem a privátním bazénem. V roce 2021 hotel představil navíc nové nadvodní vily, které se pyšní zařazením mezi nejprostornější nadvodní vily na světě. Svou rozlohou a soukromím jsou ideální pro pobyt rodin s dětmi. Navíc nabízejí vlastní bazén a skluzavku. Na výběr je mezi dvouložnicovými a tříložnicovými varianty.

 • Gastronomie

  Snídaně a mezinárodní kuchyně je hostům k dispozici v restauraci Mihiree Mitha. Z bufetových stolů v restauraci Nine si mohou hosté vybrat pokrmy asijské kuchyně, na menu v So Hands On se podávají speciality z Japonska a Koreje. Vietnamskou a indonéskou kuchyni zase můžete vyzkoušet v restauraci Out Of The Blue. Gurmánské speciality připravené z nejčerstvějších surovin jsou připravovány ve Fresh In The Garden. Soukromá večeře s přáteli pod vedením šéfkuchaře a s nekonečným výhledem na Atol Baa lze využít v So Bespoke. Výjimkou  není ani pohoštění v soukromí vily nebo na vybraném místě ostrova. Mezinárodní a asijskou kuchyni formou bufetu na večeři nabízí také Down To Earth By Ravi. Koktejly, vína, likéry a jiné oblíbené nápoje naleznete v The Bar And Cellar a By The Bar. Mnoho druhů čokolád a domacích zmrzlin nabízí So Guilty a So Cool.

 • Aktivity v resortu

  Pro zpestření pobytu slouží široký výběr aktivit na souši i ve vodě včetně vyjížďky na lodích, exkurzí nebo kina pod širým nebem. Skvělým zážitkem je návštěva rezervace Hanifaru Bay, která je domovem jedné z největších populací mant na světě. Od uklidňujícího peelingu po tibetské horké kameny a dalšího výběru různých druhů procedur vás čeká v hotelovém SPA. Pro děti nechybí zábava v klubu The Den.

 • Naše osobní zkušenost

  Soneva Fushi nikdy nezapomenete. Už na letišti si Vás převezou luxusní Teslou model X z lounge na letiště hydroplánů. Po příletu privátním Soneva hydroplánem na ostrov Vám soukromý buttler (Mrs.nebo Mr. Friday) "sebere" boty se slovy: No shoes, no news, které dokreslují uvolněnou pohodovou "bare foot luxury" atmosféru v resortu. Na Maledivách je jídlo v 5* resortech velmi kvalitní, ale to co předvádí tady je naprosto úchvatné. Snídaně probíhají pod palmami nebo přímo na pláži, vše Vám připraví dle Vašeho přání. Zmrzliny, čokolády a sýry mají své vlastní chlazené místnosti :)
  Původně byly v resortu pouze plážové vily, ale letos otevřeli nové vodní vily se skluzavkami, podobné jako na Soneva Jani. Majitelé resortu jsou extrémně zaměřeni na ekologii a zpracovávají veškeré sklo a plechovky na nové produkty přímo na ostrově, pokud budete chtít, rádi Vám jejich výrobu ukážou. Mě velmi překvapilo, co všechno s odpadem dokážou udělat. 
  Jsme v Baa atolu, takže šnorchlování na house reefu splní všechny sny o podmořském světě na Maledivách. 
  Vily jsou nádherně utopené v tropické vegetaci, díky čemuž je o soukromí dokonale postaráno. 
  Ještě jedna zajímavost resortu mě napadá, která dobře dokresluje jeho kvalitu...většina zaměnstanců je v tomto resortu od jeho otevření, hezky si můžete popovídat třeba se Sirou, kterého najdete u čokolád :)

 • Poloha

  Soneva Fushi leží v atolu Baa  pouhých 30 minut letu hydroplánem z letiště Malé International Airport.

Zaujal vás Soneva Fushi?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace