Anantara Veli

 • Maledivy
 • od 20 204 Kč / 2 osoby / noc

Anantara Veli je resort určený jenom pro dospělé, nabídne tak klidnou dovolenou na ostrově lemovaném tyrkysovou lagunu. Resort prošel kompletní renovací v roce 2022 a byl znovu otevřen v prosinci. Lenošit můžete ve své přepychové vile v tradičním maledivském stylu anebo v resortovém SPA u některé z ájurvédských procedur. Plavte se za romantickým západem slunce, pozorujte bohatý podmořský život anebo stolujte pod hvězdami. Zažijte neomezené možnosti v tomto luxusním letovisku na Maledivách.

Anantara Veli

 • Ubytování

  Resort Anantara Veli je zaměřený na zdravý životní styl a "wellbeing". Užijte si relaxační pobyt v některé z plážových anebo vodních vil na resortu. Všechny vily jsou po renovaci a přináší tradiční maledivský design spojený s příjemnými krémovými barvami interiérů. Resort si zakládá na dokonalém odpočinku, ve své vile proto najdete ájurvédskou kosmetiku, zdravý minibar a další vybavení, které zpříjemní Váš pobyt. Hosté také mohu využít konzultace s Wellness Guru anebo kurz zdravého vaření se zkušenými šéfkuchaři. 

 • Gastronomie

  Delikátní pokrmy a nápoje z celého světa můžete ochutnat ve 4 restauracích a 3 barech na ostrově. Hlavní bufetovou restaurací s nabídkou mezinárodního bufetu a tematickými večeřemi je Fushi Café. Na jihoasijskou kuchyni se specializuje restaurace Cumin, japonskou kuchyni a Teppanyaki najdete v Origami, thajské speciality pak v nadvodní restauraci Baan Huraa. V příjemném prostředí Dhoni Bar u bazénu si můžete dopřát celodenní občerstvení v podobě ledové kávy, čerstvého smoothie, mocktejlů či koktejlů. Pokud Vás přepadne hlad, zaženete jej specialitami středomořské kuchyně. Nad tyrkysovou lagunou se tyčí restaurace Sea.Fire.Salt, kde si vyberete z expertně grilovaného masa či mořských plodů. Pobyt si lze objednat se stravováním formou snídaně, polopenze anebo All Inclusive. 

 • Aktivity v resortu

  Anantara Veli nabízí celou řadu volnočasových aktivit a je výjimečná svou nabídkou surfování, kterého sezona je od dubna do října. Kromě surfingu si můžete užít vodní sporty, potápění a skvělé podmínky pro šnorchlování. Celoročně jsou k vidění žraloky velrybí a od srpna do prosince i manty, resort také přináší lodní výlety za delfíny anebo mořskými želvami. Na ostrově můžete hrát tenis, volejbal, badminton, stolní tenis, šachy anebo Pétanque. Samozřejmostí je moderní fitness centrum. Kdo hledá naprostý relax, přijde si na své v Balance Wellness by Anantara Spa anebo u lekcí jógy. V rámci pobytu je zahrnuta i škola vaření Spice Spoons, kde se naučíte připravovat tradiční maledivské pokrmy anebo autentická jídla thajské kuchyně. 

 • Poloha

  Anantara Veli se nachází na soukromém ostrově v atolu South Ari, jenom 21 kilometrů jižně od mezinárodního letiště Velana. Na ostrov se dostanete 30 minutovou jízdu rycholodí. 

Zaujal Vás resort Anantara Veli?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace