Constance Halaveli

 • Maledivy
 • od 18 900 Kč / 2 osoby / noc

Tento elegantní resort si oblíbí nejen páry na romantické dovolené, ale také rodiny s dětmi. Constance Halaveli má na Maledivách dlouholetou tradici a jeho předností je jak osobitý servis tak výborná gastronomie. Prostorné vily s moderním vybavením poskytují hostům soukromí a prostředí ideální pro ničím nerušenou relaxaci.

Constance Halaveli

 • Ubytování

  V Constance Halaveli můžete dle preference volit z vil s vlastním bazénem na pláži i nad vodou. Pro početnější rodiny nebo skupiny přátel jsou k dispozici prostornější vily s více ložnicemi, zahradou a vlastním bazénem.

 • Stravování

  Mezinárodní kuchyně formou bufetu a a-la-carte je pro hosty připravena v The Jahaz. Asijské speciality jsou hlavní nabídkou The Jing, pokrmy plodů moře a ryb připravených na grilu je možné si vychutnat v The Meeru. V každé restauraci je k výběru široká nabíkda nápojů a koktejlů.

   

 • Aktivity v resortu

  K resortu neodmysliteně patří relaxace ve SPA a sportovní aktivity ve vodě i na souši. Zejména nadšení zde budou milovníci potápění.  Z exkurzí zejména páry ocení romantické projížďky lodí při západu slunce nebo piknik na opuštěném ostrově. V Constance Halaveli se nezapomání ani na nejmenší členy rodiny, děti se mohou u her a aktivit zabavit během v dětském klubu. 

 • Naše osobní zkušenost

  Další hotel z řetězce Constance na Maledivách je luxusnější a elegantnější než Constance Moofushi. Do Constance Moofushi je to jen 30 minut člunem, což se hodí v případě zájmu o kombinovaný pobyt. O kvalitě resortu Constance Halaveli svědčí také jeho umístění v prestižní skupině luxusních hotelů Leading Hotels of the World. Zajímavostí je, že do základní kategorie vil zde patří velmi prostorné vodní vily s infinity bazénem a plážové vily určené spíše rodinám patří do vyšší kategorie.

  Na středně velkém pohádkově zeleném ostrově uprostřed tyrkysové laguny s krásnými bílými plážemi se nachází jen 86 vil, díky čemuž resort i při plné obsazenosti působí privátně. Korálový útes s pestrým podmořským životem obklopuje polovinu ostrova a nachází se za bariérami, které sice napohled nevypadají hezky, ale chrání pláž od nanosenin. Díky tomu plážové i nadvodní vily poskytují ideální vstup do vody, neuvidíte žádné řasy či nebezpečné úlomky korálů. Z vodní vily lze hned plavat i během odlivu. Vily nad vodou jsou navíc otočeny přímo na západ nebo východ slunce, takže si můžete dopřát koupel s ideálním výhledem.

  Kvalita stravování je vysoká. Slabší výběr jídel v bufetu nahrazuje široká nabídka až 120 druhů prémiových vín v rámci All Inclusive včetně šampaňského Taittinger. K dispozici je vinný sklep, kde můžete absolvovat ochutnávku vín s velmi zanícením a fundovaným sommeliérem. Navzdory elegantnímu prostředí dress code není přísný a do hlavní bufetové restaurace můžete chodit i na boso. V rámci volnočasových aktivit zde nechybí tenisové hřiště, spa, dobře vybavené fitness studio, hodiny jógy, vodní sporty i dětský klub se službami dětské chůvy.

 • Poloha

  Constance Halaveli leží v atolu North Ari přibližně 30 minut letu hydroplánem z letiště na Male. 

Zaujal vás Constance Halaveli?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace