Cocoon Maldives

 • Maledivy
 • od 11 200 Kč / 2 osoby / noc

Cocoon Maldives je umístěn na poměrně malém ostrově v atolu Lhaviyani. Vily, restaurace a bary zde výhradně navrhl italský návrhář LAGO, který spojil přírodní krásu Malediv s italským designem. Směs stylů a přírody tak tvoří moderní avšak idylické prostředí pro každou příležitost. Kombinace luxusu a tropického klidu tvoří v resortu perfektní atmosféru pro dovolenou v páru i s rodinou. Díky písčině a nekonečnému Indickému oceánu si zde dovolenou užijí především milovníci pláží a relaxace. Cocoon Maldives bude pro renovaci uzavřen od 15. srpna do 30. září 2024. Těšit se můžete na nové Beach Suite Pool Rooms, Sunset Lagoon se skluzavkou a opravy stávajících vil.

Cocoon Maldives

 • Ubytování

  Cocoon Maldives nabízí ubytování v moderních vilách na pláži nebo nad vodou. Vyšší kategorie vil mají k dispozici také privátní bazén.

 • Gastronomie

  Hlavní restaurace Octopus Restaurant nabízí jídla světové kuchyně formou bufetu. V centru restaurace dominuje prosklený vinný sklep, ve kterém je umístněná selekce vín z celého světa. Manta Restaurant s nabídkou mezinárodních pokrmů formou a-la-carte se nachází nad hladinou moře, laguna ostrova tak poskytuje během večeře oslnivou romantickou kulisu. Palm Square s posezením v arabském stylu leží přímo na pláži. Podávány jsou zde primárně plody moře a maso připravené na grilu.

  O zábavu pro hosty je postaráno v baru Loabi Loabi, který pořádá každý večer party u bazénu se živým DJ vystoupením. Koktejly a oblíbené nápoje si hosté mohou vychutnat také v baru Kurum.

 • Aktivity v resortu

  V resortu jsou denně pořádány aktivity pro dospělé i děti, vyzkoušet můžete jogu, pilates nebo třeba plážový volejbal. Pokud zatoužíte po relaxaci The Cube SPA nabízí širokou škálu léčebných procedur. Samozřejmostí je možnost potápění a výlety za šnorchlováním.

 • Naše osobní zkušenost

  Cocoon Maldives leží na menším ostově, pobyt proto doporučujeme těm klientům, kteří si během dovolené nejvíce užívají odpočinku na pláži.Celkově je resort dobrou alternativou v poměru ceny s kvalitou služeb.

  Přestože se jedná spíše o základní 5*, gastronomie nás zde pozitivně překvapila a velmi výjimečně je navíc v rámci polopenze možné využít také nápoje ke snídani i večeři. 

  Vilky jsou moderně a příjemně zařízené, osobně se nám zde nejvíce zalíbily vily na pláži s privátním bazénem. Umístěny jsou totiž na širší pláži a poskytují větší soukromí. 

 • Poloha

  Resort leží přibližně 30 minut letu hydroplánem z mezinárodního letiště Male na ostrově Ookolhu‑nolhu v atolu Lhaviyani.

Zaujala vás Cocoon Maldives?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace