Finolhu

 • Maledivy
 • od 12 000 Kč / 2 osoby / noc

Okouzlující resort Finolhu se nachází na ostrově Kanufushi v atolu Baa, který pro své podmořské bohatství patří do světového dědictví UNESCO. Zejména nadšení v resortu proto budou klienti, kteří na Maledivy míří především za šnorchlováním a potápěním. Kromě originálního designu je předností Finolhu nabídka plážových barů a restaurací, kde si můžete vychutnat speciality místní kuchyně, tropické ovoce a osvěžující koktejly. Zázemí v resortu plně uspokojí milovníky tiché relaxace i plážových party, nočního života a společenských akcí. Finolhu je místem, kde se včerejší sny mění na krásné vzpomínky, proto zatímco si páry užijí romantické chvíle, rodiny a skupiny přátel mohou čerpat ze zábavy a společných aktivit.

Finolhu

 • Ubytování

  Resort nabízí prostorné moderně vybavené nadvodní a plážové vily s terasou nebo privátním bazénem. Více-ložnicové vily s terasou a bazénem jsou vhodné pro skupinky přátel nebo pro rodiny s dětmi.

 • Gastronomie

  Hosté Finolhu si mohou vybrat z několika různých restaurací a plážových barů. Baa baa Beach Club přináší přes den fantastický gastronomický zážitek, večer se tu potom konají společenské události a tématické zábavné večery. V restauraci Kanusan díky otevřené kuchyni mohou hosté přihlížet přípravě zejména asijských, ale i mezinárodních pokrmů. Ve Fish&Crab Snack jsou podávány zejména mořské speciality a oblíbené koktejly. Baahaa Grill se zaměřuje na kořeněné pokrmy a chutná jídla z grilu. Milk Bar během dne nabízí zdravé nápoje, koktejly, džusy, exotické ovoce, ale nechybí ani zmrzlina či káva.

 • Aktivity v resortu

  Sportovní nadšenci mohou vybírat z celé řady aktivit na souši i ve vodě či plážových her. K dispozici je také moderní fitness a venkovní plážová posilovna. Nechybí ani možnost dokonalé relaxace ve wellness klubu The Cove, kde je k dispozici pestrá nabídka procedur a péče místních terapeutů, nejlepších v oboru wellness a spa. Pro děti je během dne připravena zábava v dětském klubu.

 • Naše osobní zkušenost

  Finolhu je díky nápaditému designu skutečně originální a unikátní resort. Netradiční atmosféru během dne doplňuje DJ a ve večerncíh hodinách rozmanitá vystoupení, která nijak nenarušují klidnou relaxaci na pláži či ve vilách. Z ubytování nás nejvíce zaujala nadvodní vila s vlastním bazénem, která nabízí více prostoru, klid a přímý vstup do moře.

  Rozhodně nás zde nezklamala ani gastronomie. Během pobytu doporučujeme vyrazit za asijskými specialitami do Kanusan, a pokud jste milovníky mořských plodů, pak byste neměli opomenout plážovou restauraci Fish&Crab Snack.

  Mile nás překvapil i dětský klub, který je doslova kouzelný a nadchne především děti do 10 let.

 • Poloha

  Do tohoto tropického ráje se dostanete hydroplánem za pouhých 30 minut letu z mezinárodního letiště v Malé. Využít je možné také místní linky na letiště Dharavandhoo, z kterého následuje 20 minut jízdy motorovým člunem. 

Zaujal vás Finolhu?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace