Nova Maldives

 • Maledivy
 • od 10 353 Kč / 2 osoby / noc

Nova Maldives se nachází na jižním Ari Atollu jenom 25 minut letu hydroplánem z mezinárodního letiště v Male. Nabídne moderní ubytování v plážových i vodních vilách v jedné z top lokací v rámci pro potápění a šnorchlování. Jedná se o resort s duší zaměřený kromě podmořského světa i na udržitelnost a ekologii. Nova Maldives stojí na nádherném přírodním ostrově Vakarufalhi, který Vás okouzlí svou bujnou vegetací a skoro 2,5 kilometru dlouhým korálovým reefem.

Nova Maldives

 • Ubytování

  Ubytovat se můžete v plážových anebo vodních vilách se soukromou terasou a výhledy na nekonečný Indický oceán. Pokoje mají příjemné pastelové barvy a jsou zařízeny na míru dělaným nábytkem. Ubytování je skvělé pro páry i rodiny s dětmi, jelikož jsou na hotelu i rodinné plážové vily, které mají až 160 m2. Vodní vily nabídnou úžasný relax a soukromí. U obou typů vil vždy můžete volit i variantu s jaccuzi anebo privátním bazénem. 

 • Gastronomie

  Na resortu Nova Maldives se nachází 3 restaurace a 2 bary. Celodenně je otevřená restaurace Soul Kitchen ve formě bufetu s velkým výběrem jídel světové kuchyně. Grill House Flame nabídne širokou škálu ryb a mořských plodů a v Overwater restaurant Mizu si vychutnáte zážitek ve formě Tepapanyaki se svěžími tropickými chutěmi a výhledem na nekonečný oceán. 

  V hlavním baru Wink si kromě výběru piva, vín a koktejlů můžete pochutnat i na křupavé pizze a čerstvých snacks. K večeru vystřídá pohodovou hudbu DJ, večer to tedy můžete klidně roztočit na tanečním parketu. Pool bar Solis nabízí velký výběr čerstvých šťáv, koktejlů ale i detoxikačních drinků. 

  Pobyt v Nova Maldives si můžete objednat se stravou ve formě plná penze plus, která zahrnuje nealko nápoje během jídel, anebo s All Inclusive. 

 • Aktivity v resortu

  Nova Maldives nabízí širokou škálu aktivit. Primární je objevování krás podmořského života, ať už vyrazíte šnorchlovat na domácím útesu anebo se potápět. Do 40 minut od Nova Maldives můžete sledovat u korálového reefu různé žraloky, manty, rejnoky, ale i vraky potopených lodí. Pro hosty je také možnost privátních lodních výletů na rychlolodích anebo tradičních lodích Dhoni. Kdo si chce užít adrenalin, na hotelu je na výběr množství vodních sportů, vše v rámci programu "Aquaholics". 

  Po rušném dni se můžete zrelaxovat v místním Eskape SPA, které se nachází v laguně, a je zaměřeno na holistický přístup k mysli a tělu. 

  Nova Maldives je malý ústrůvek s úžasnou atmosférou. 

 • Poloha

  Nova Maldives je vzdálená 25 minut letu hydroplánem z mezinárodního letiště v Male. Resort je součástí jižního Ari Atollu.

Líbí se Vám Nova Maldives?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace