Baglioni Resort Maldives

 • Maledivy
 • od 22 000 Kč / 2 osoby / noc

Cenami ověnčený resort Baglioni je postaven v elegantním stylu s moderně zařízenými vilami, které jsou obklopeny oceánem a pláží s kokosovými palmami. Resort získal prestižní uznání na World Luxury Hotel Awards a Luxury Lifestyle Awards 2022. Byl také vyhlášen na Conde Nast Traveler Readers' Choice jako 8. v kategorii „Nejlepší letoviska v Indickém oceánu“. Luxusní resort v elegantním stylu s moderně zařízenými vilami nabízí příjemné prostředí s italským šarmem a velmi osobním servisem. Jedinečný zážitek nabízí také gastronomie se specialitami primárně inspirované Itálií a Japonskem.

Baglioni Resort Maldives

 • Ubytování

  Ubytování je v resortu Baglioni možné v několika typech plážových i vodních vil a je možné vybírat mezi variantou s bazénem anebo bez něj. Pro rodiny anebo skupiny přátel doporučujeme prostornější vily anebo suity s více ložnicemi, případně fantastickou nadvodní Baglioni Residence o celkové ploše až 670m2, která má privátní umístění s bazénem a obrovskou venkovní terasou s lehátky a posezením. Interiérům vil v resortu vévodí příjemné pastelové tóny a minimalistický design. Prioritou je především komfort a kvalita na každém kroku. 

   

 • Akční nabídka

  Vydejte se s námi do tohoto kouzelného resortu a užijte si jedinečnou slevu 35% na pobyt a upgrade ze snídaně na polopenzi zdarma. Týdenní pobyt včetně polopenze a letištních transferů hydroplánem si tak užijete od 129 917 Kč za osobu. 

 • Gastronomie

  V resortu se můžete těšit na autentickou italskou kuchyni v restauraci Gusto. Speciality s chutěmi Japonska nabízí restaurace Umami a mezinárodní kuchyni s pokrmy světové kuchyně jsou na menu v Taste. Za oblíbeným nápojem a drobným občerstvením pak můžete zavítat do Pool Bar.

 • Aktivity v resortu

  Baglioni nabízí každodenní výlety za šnorchlováním a je i možnost zpestření večerním šnorchlováním. Resort Baglioni je jedním z míst, kde lze pozorovat a šnorchlovat s fascinujícími žraloky velrybími. Skvělým zážitkem jsou výlety lodí za západem slunce nebo noční výjížďka za pozorování hvězd. Resort nabízí širokou škálu vodních sportů a relaxovat můžete ve SPA, které se nachází pod širým nebem. Aktivnější hosté ocení moderní posilovnu i tenisové kurty. Pro nejmenší je k dispozici dětský klub s pestrým celodenním programem, pro Vaše "puberťáky" Teen Fun Club, kde si můžou zahrát na Playstation, hrát stolní tenis, futsal anebo vyrazit do vody na kajaku anebo paddle boardu. 

 • Poloha

  Baglioni Resort Maldives je obklopen krásnou tropickou přírodou a nachází se na kouzelném ostrově Maagau v atolu Dhaalu přibližně 40 minut letu hydroplánem z mezinárodního letiště v Malé.

Zaujala vás destinace?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace