Hilton Maldives Amingiri Resort & Spa

 • Maledivy
 • od 29 105 Kč / 2 osoby / noc

Čtvrtý hotel na Maledivách ze světoznámého řetězce Hilton byl otevřen v červenci 2022. Hilton Maldives Amingiri Resort & Spa Vám nabídne luxusní ubytování v plážových anebo vodních vilách a 6 restaurací. Jedná se o ideální resort pro rodiny s dětmi, poskytuje množství vyžití, širokou škálu aktivit pro nejmenší i pro teenagery a odpočinout si lze v beauty salonu anebo v hotelovém SPA. To vše jenom 20 minut jízdy člunem od mezinárodního letiště v Malé.

Hilton Maldives Amingiri Resort & Spa

 • Ubytování

  Hilton Maldives Amingiri Resort & Spa nabídne ubytování ve 160 plážových anebo vodních vilách s privátním bazénem ve všech typech. Design pokojů je velmi vzdušný a důraz se klade na jemnost barev a prostrannost. Velkorysá velikost pokojů je dalším výrazným plusem. Ubytování lze zajistit v jedno- a dvouložnicových plážových anebo vodních vilách se soukromým bazénem. Jednoložnicové vilky ubytují maximálně 3 osoby, dvoulůžnicové 6. Pro klienty, kteří hledají naprosté soukromí, doporučujeme ubytování v prostorné jednoložnicové Overwater suite s bazénem, která má oddělený obávací prostor. 

 • Gastronomie

  Výborné jídlo, velký výběr čajů, nealkoholických i alkoholických koktejlů najdete ve 2 barech, lounge a 3 restauracích. Pobyt lze objednat se snídaní, polopenzí anebo s plnou penzí. 

  V plážové restauraci Beach Shack si přes den můžete vychutnat čerstvou pizzu přímo z pece anebo grilované maso či mořské plody k večeři pod hvězdným nebem. Bufetové snídaně nabídne otevřená restaurace Habitat s nádhernými výhledy na pláž a oceán. K večeři lze vybírat z široké nabídky západní, asijské a italské kuchyně. Na mořské plody a ryby je zaměřena restaurace Habitat. 

  Aura Pool Bar & Cocktail Lab je sofistikovaným plážovým barem s výběrem kreativním koktejlů z dílny barmanů dedikovaných umění "mixology". Eden Champange & Gin Bar Vám nabídne širokou selekci značkového alkoholu i nealkoholických nápojů. Pro milovníky výborného čaje je jako stvořená Sip Tea Lounge s výběrem čajů z celkého světa. 

 • Aktivity v resortu

  Objevte společně s námi širokou škálu aktivit, které Hilton Maldives Amingiri Resort & Spa nabízí pro páry i pro rodiny s dětmi všech věkových kategorií. Výjimečný je především resortový dětský klub Krakengiri Kids' Club, který je jedním z největších na Maledivách. Teenagerům je exkluzivně vyhrazena střešní lounge s herní i relaxační zónou. 

  Pro aktivně strávený čas doporučujeme využít služeb hotelového Dive centra s nabídkou vodních sportů, potápění anebo vybavení k šnorchlování. Fitness centrum je otevřeno 24 hodin denně. Kromě sportovního vyžití najdete v Hiltonu Maldives Amingiri i butik, obchod se suvenýry, foto studio a své kreativitě můžete dát volný průchod v uměleckém centru. Pokud si po aktivně stráveném dnu potřebujete odpočinout, navštivte Amingiri SPA a nechte se hýčkat některou z reejuvenizačních procedur anebo hammam rituály, případně navštivte salon krásy. 

 • Poloha

  Hilton Maldives Amingiri Resort & Spa se nachází na severním atolu Male jenom 20 minut jízdy rychlolodí z mezinárodního letiště Velana.

Zaujal Vás Hilton Maldives Amingiri Resort & Spa?

Kontaktujte nás a my se s radostí postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace