Vakkaru Maldives

 • Maledivy
 • od 16 200 Kč / 2 osoby / noc

Tento luxusní resort nadchne své hosty především moderním maledivským designem. Komfort a okouzlující zázemí nabízí ostrov plný kokosových palem i luxusní vilky na pláži nebo nad vodou s výhledem na Indický oceán. Rodiny i páry si ve Vakkarum Maldives zaručeně užijí krásné společné chvíle při aktivitách i relaxaci, bohatý je díky lokalitě v atolu Baa také podmořský život. V resortu nechybí ani skvělá kuchyně a romantické západy slunce, které si především páry mohou užít z pohodlí vlastní vily nebo Laggon Baru.

Vakkaru Maldives

 • Ubytování

  Ve Vakkaru Maldives se můžete ubytovat ve vilách s moderním designem, které se nachází na pláži nebo nad vodou, stejné vily vyšší katogerie mají k dispozici privátní bazén. Pro početnější rodiny je v resortu možnost využít prosotrnější vily s větším množstvím zázemí a ložnic.

 • Akční nabídka

  Vakkaru Maldives přináší slevu ve výši až 40% z ceny ubytování a upgrade na polopenzi zdarma. Užijte si týdenní pobyt ve vodní vile s polopenzí a transfery hydroplánem již od 94 080 Kč / osoba.

 • Gastronomie

  Delikátní jídla z celého světa se podávají ve 4 restauracích a 2 barech. Mezinárodní kuchyni si můžete vychutnat v restauraci Amaany. Ujít byste si určitě neměli návštěvu Vakku, která nabízí gastronomický zážitek formou specialit z grilu. Asijsou kuchyni nabízí restaurace Onu s moderními vietnamskými pokrmy. Mnohými oblíbenou italskou kuchyni si můžete užít v Isoletta.

  Osvěžující nápoje a koktejly jsou připraveny v baru Cabana a Lagoon Bar, kde posezení zpestří výhled na západ slunce. Milovníci vína mohou zavítat do Vakkaru Reserve, kde je připravena selekce vín z celého světa.
   
 • Aktivity v resortu

  Resort Vakkaru má díky své lokalitě v atolu Baa perfektní šnorchlování. Pro relaxaci a celkovou rovnováhu mysli i těla poslouží navodní SPA inspirované starodávnými rituály a zaujímá holistický přístup k léčbě omlazení. Samozřejmostí jsou vodní sporty, herna a aktivity na souši. Pro děti nechybí dětský klub s bazénkem. 

 • Naše osobní zkušenost

  Středně velký ostrov se zalíbí všem cestovatelům, kteří na Maledivy míří za odpočinkem a podmořským životem. Díky umístění v atolu Baa se totiž ve Vakkaru Maldives můžete těšit na šnorchlování i uníkátní zážitky během potápění. Kouzelné prostředí je připravené pro děti v dětském klubu, kde se nachází malý bazén i dětská lehátka na opalování. Pro deštivé dny mohou hosté využít hernu, pro milovníky masáží a relaxace doporučujeme zavítat do nadvodní SPA. 

  Luxusní vily mají decentní moderní design s nádechem Malediv, k dispozici je propracované elektronické ovládání světel, klimatizace i závěsů. Nejvíce se nám zalíbily vily na pláži s vlastním bazénem, vily nad vodou pak nabízí krásný výhled na oceán, což ocení především páry na romantické dovolené. Z restaurací nás nejvíce nadchla restaurace Onu se skutečně výbornými asijskými porkmy.

 • Poloha

  Vakkaru leží v biosférické rezervaci zapsané na seznamu UNESCO na atolu Baa, přibližně 25 minut hydroplánem z mezinárodního letiště v Malé. 

Zaujal vás Vakkaru Maldives?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace