Dhigali Maldives

 • Maledivy
 • od 16 000 Kč / 2 osoby / noc

Krásný zelený ostrov resortu Dhigali se nachází v bohatém atolu Raa. Jeho pobřeží z velké části obklopují úchvatné korálové útesy plné pestrobarevných ryb. Díky své velké rozloze zde naleznete dostatek soukromí a pestrou nabídku služeb. Ve středu ostrova, uprostřed svěžího lesa, naleznete mírumilovné wellness, ve kterém si budete moci dopřát blahodárné ozdravné a uvolňující procedury. Hned v několika restauracích si pochutnáte na gourmet pokrmech a užijete si krásné výhledy ať už na zapadající slunce nad horizontem moře nebo příjemný šumot okolních palem.

Dhigali Maldives

 • Ubytování

  Komfort a luxus pocítí v krásných vilách různých kategorií. Základní bungalovy nabízejí přímý vstup na písečnou pláž. Vily jsou rozmístěny na plážích a nad vodou, ve vyšších kategoriích mají i vlastní privátní bazén. Pohodlí zde naleznou páry, ale také rodiny s menšími dětmi. Větší rodiny naleznou dostatečný komfort v krásných dvouložnicových apartmá.

 • Gastronomie

  Design několika resortových restaurací je opravdu krásný a vytváří tak idylické prostředí k celodennímu stravování. V rámci premium all inclusive programu si zde na své přijdou milovníci téměř jakékoliv světové kuchyně. Opravdu lahodné snídaně si užijete v restauraci Capers, z které se vám naskytne nádherný výhled na východ slunce. Ideální na lehký pokrm v průběh dne bude restaurace Jade s okouzlujícím výhledem na poklidné moře, ve večerních hodinách při západu slunce si zde poté pochutnáte na asijských delikatesách. Opravdovým kulinářským zážitkem bude návštěva restaurace Battuta Signature. Kombinace asijské a východní kuchyně si vás zcela jistě získá svou unikátní chutí. Fanoušky grilovaných pokrmů potěší návštěva restaurace Faru Grill. Naleznete zde ale také například pizzerii a několik skvělých barů a kavárnu. Unikátním je také bar Haali, který je umístěný v korunách stromů a jeho design připomíná ptačí hnízdo. 

 • Aktivity v resortu

  Balzámem na duši pro Vás bude náštěva skvělého wellness umístěného uprostřed bujné zeleně. V doprovodu šumotu korun stromů a příjemného svěžího vzduchu si zde budete moci dopřát blahodárné ozdravné procedury. Odpočinek na vás však bude čekat na každém kousku ostrova, nekonečné bazény vybízejí k příjemnému odpočinku na pohodlných lenoškách a o nekonečných písečných plážích ani nemluvě. Pokud však zatoužíte po sportovním vyžití, můžete si užít nezaměnitelné chvíle při potápění v okouzlujících lagunách plných krásných korálů a pestrobarevných ryb. Nechybí ani vybavená posilovna, ranní a večerní lekcé jógy nebo vodní centrum, v kterém budete moci využít řadu vodních sportů.

 • poloha

  Resort Dhigali Maldives je umístěn na prostorném ostrově v atolu Raa. Z letiště v Mahé se sem dopravíte hydroplánem během 40 minut.

Zaujal vás hotel Dhigali Maldives?

Kontaktujete nás a my se s radostí o Vaši vysněnou dovolenou postaráme.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace