Fushifaru Maldives

 • Maledivy
 • od 9 900 Kč / 2 osoby / noc

Fushifaru resort se nachází uprostřed Indického oceánu, je lemován plážemi s bílým pískem a křišťálově čistou vodou. Nabízí pohodovou ostrovní atmosféru, luxusní pohodlí a naprosté soukromí. Tento ostrov se rozkládá mezi národní chráněnou mořskou oblastí a třemi nejznámějšími maledivskými potápěčskými lokalitami.

Fushifaru Maldives

 • Ubytování

  Fushifaru Maldives je jedním z nejmenších letovisek atolu Lhaviyani s pouhými 49 vilami rozmístěnými kolem pobřeží s třpytivým bílým pískem. V resortu Fushifaru se můžete ubytovat ve vilách se soukromým bazénem a výhledem na oceán, plažových vilách s bazénem, nebo dokonce i větších rodinných vilách.

 • Gastronomie

  Toto ubytování nabízí 5 restaurací a barů. Hlavní restaurací je zde Korakali, která je ve stylu otevřeného tržiště. Korakali nabízí malebný výhled na tropický oceán a maledivským šarmem se na pláži od východu do západu slunce podávají speciality inspirované ostrovní kuchyní. Velice populární je Fanihandi, kde můžete lenošit celý den u bazénu s čerstvou kurumbou z místních kokosových palem a popíjet oblíbené koktejly a vychutnávat barová jídla po celý den. Pokud máte rádi čerstvé mořské plody, tak Raakani bude tou správnou volbou. Na výběr máte také Japonskou kuchyni Teppanyaki, kde máte na výběr spoustu jídelních setů či à la carte. V restauraci Thundi si můžete vybrat zdravé koktejly na posílení imunity a mlsat čerstvé ovocné špízy, a to vše, aniž byste opustili pláž. Pokud uvítáte soukromí, je možné si dopřát In Villa Dining, prožijete tak nezapomenutelnou večeři přímo ve vaší vile.

 • Aktivity

  Velice oblíbenou aktivitou je potápění, Fushifaru má bohatý podmořský svět. Je to ráj plný barakud, ryb, želv, pestrobarevných korálových útesů, mant, delfínů, žraloků bělavých a mnoho dalšího. V nabídce jsou také soukromé výlety lodí za rybolovem. PADI potápěčské centrum nabízí různé vodní aktivity s profesionálními instruktory a prvotřídním vybavením. Můžete si také vyzkoušet rúzné vodní sporty, například kite surfing, sea bob, windsurfing, jízdu na vodním skůtru a mnoho dalších. Ti, kteří hledají romantické dobrodružství, si mohou s rezidentním hostitelem vytvořit svůj vlastní zážitek na písečném břehu nebo plout při západu slunce na tradiční lodi dhoni se speciálně připraveným gurmánským piknikem na palubě.

  Odpočinout si zde můžete u bazénu nebo v místním wellness, kde Vám zajistí jedinečný zážitek díky širokým výběrem terapeutických procedur. K dispozici jsou také hodiny jógy, fitness studio nebo tenisový kurz.

 • Poloha

  Fushifaru Maldives se nachází na severovýchodním okraji Faadhippolhu a je vzdálený pouhých 35 minut letu hydroplánem z mezinárodního letiště Velana. Tento ostrov se rozkládá mezi národní chráněnou mořskou oblastí a třemi nejznámějšími maledivskými potápěčskými lokalitami.

Zaujalo vás Fushifaru Maldives?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace