Kudafushi Resort & Spa

 • Maledivy
 • od 9 492 Kč / 2 osoby / noc

Kudafushi Resort & Spa Vás okouzlí svou příjemnou atmosférou, vynikajícím jídlem a přátelským personálem. Kudafushi znamená v lokálním jazyce "malý ostrov"; tanto malý ráj v atolu Raa je jako stvořený pro dovolenou v páru i pro rodiny s dětmi. Očarují Vám skvostné bílé pláže a bohatý podmořský život na domácím reefu.

Kudafushi Resort & Spa

 • Ubytování

  Resort Kudafushi nabídne ubytování v plážových i vodních vilách s bazénem anebo bez něj. Design vil je velmi lehký, interiéry mísí přírodní dřevodekor s maledivskými prvky. Vily jsou velmi prostorné, každá má příjemnou terasu s posezením a pohodlná lehátka, na kterých můžete chytat bronz. Plážové vily resortu Kudafushi jsou umístěné ve vzrostlé zeleni a nabídnou ničím nerušené soukromí. Pro rodiny s dětmi anebo skupinu přátel jsou k dispozici 2 propojené plážové vilky. 

 • Gastronomie

  Resort Kudafushi Vám nabídne skvělé jídlo v bufetové restauraci De' North Sail a 2 á la carte restauracích otevřených během večeře. Bufetová restaurace nabízí obrovský výběr jídel z mezinárodní kuchyně i maledivských specialit. Pochutnat si můžete na čerstvě připravených těstovinách, grilované rybě anebo šťavnatém steaku. Vše v příjemném prostředí s povívajícím mořským vánkem. Restaurace Olive Me potěší milovníky středomořské kuchyně a vína. Restaurace Sea Edge umístěná přímo u oceánu je ideálním místem na odpolední koktejl a příjemnou večeři u zapadajícího slunce. Vychutnat si zde můžete mexická jídla v trendy atmosféře. 

  Výbornou kávu anebo osvěžující drink nabídne během celého dne Juju Bar u bazénu. Kudafushi Resort & Spa si lze objednat v konceptu Soft All Inclusive (bez alkoholických nápojů) anebo v plném All Inclusive. 

 • Aktivity v resortu

  I když je Kudafushi maličký ostrůvek, nabízí spoustu vyžití pro děti i dospělé. Na souši si můžete zacvičit v dobře vybavené posilovně, zahrát si tenis, stolní tenis, kulečník anebo šipky. V rámci vodních aktivit je skvělé šnorchlování u domácího útesu, který obkolesuje celý ostrov. V nabídce jsou motorizované i nemotorizované vodní sporty, k dispozici je certifikované 5* PADI centrum potápění. Resort pořádá půldenní i celodenní lodní výlety, pikniky na opuštěném ostrově či rybaření. Vaše děti si užijí pestrý celodenní program v dětském klubu Little Bubbles. 

  Uprostřed ostrova leží resortové K-SPA, kde je během procedur a masáží využívána přírodní kosmetika. Užijete si zde naprostý klid a relaxaci v rukou zkušeného terapeuta. 

 • Poloha

  Na resort se z mezinárodního letiště v Malé dostanete 45 minutovým vyhlídkovým letem hydroplánem. 

Líbí se Vám Kudafushi Resort & Spa?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace