Gili Lankanfushi

 • Maledivy
 • od 24 000 Kč / 2 osoby / noc

Tento netradiční luxusní resort oceňuje a respektuje krásu Malediv, proto se můžete těšit na autentické prostředí a skutečně relaxační dovolenou inspirovanou ostrovním životem v Indického oceánu. Heslo Gili Lankanfushi nese význam „ žádné boty, žádná novinky“. Tímto vyzývá své hosty, aby za sebou nechali starosti všedních dní a vychutnali si pohled na azurové odstíny tyrkysové laguny přímo z pohodlí vlastní vily nebo houpací sítě. Komfortní ubytování v unikátních vilách, osobitý servis a romantiku si zde užijí především páry.

Gili Lankanfushi

 • Ubytování

  Gili Lankanfushi nabízí komfortní ubytování ve velmi prostorných nadvodních vilách s obývacím pokojem, ložnicí, otevřenou koupelnou s výhledem na oceán, střešní a nadvodní terasou. 

  Pro početnější rodiny je k dispozici residence obohacena o vinný sklípek. Náročnější hosté mohou využít luxusní vily umístěné uprostřed laguny, které jsou dostupné pouze lodí. Největší vila v resortu, The Private Reserve, poskytuje k pobytu až 4 ložnice, kino, osobní vinný sklípek, obývací pokoj, terasu, tobogán a relaxační místnost.

  Nedílnou součástí kažé vily jsou kola a služba komorníka, jinak zvaného Mr. Friday, který se postará o to, aby byl pobyt co nejpříjemnější.

 • Gastronomie

  Gili Lankanfushi se pyšní kuchyní velmi vysoké úrovně, ve které jsou zastoupeny zejména ryby a čerstvé mořské plody. Ve vlastní organické zahradě resort pěstuje zeleninu a bylinky, díky kterým má jídlo jedinečnou chuť.

  Restaurace Kashiveli nabízí denně snídaně a večeře, vychutnat si můžete čerstvé ovoce, koktejly, mezinárdní i maledivskou kuchyni. V klidném prostředí By The Sea s výhledem na moře si hosté mohou dopřát japonské degustační menu a prvotřídní saké. V resortu se nachází také vinný sklípek, kde se pořádají ochutnávky vína a sýrů. Koktejly a drobné pochutiny jsou podávány v baru Overwater. Lehké občerstevní, zrmzlinu či koktejl si můžete vychutnat v baru Fini Foni, který se nachází hned u bazénu. Samozřejmostí je možnost nechat si připravit privátní večeři od kuchaře přímo ve své vile.

 • Aktivity v resortu

  V Gili Lankafushi se můžete těšit na romantické zážitky i podmořská dobrodružství. Resort nabízí potápění nebo šnorchlování v denním a nočním čase s odbornými instruktory na nejznámějších místech v okolí. Modrá laguna je jako stvořená pro vodní sporty jako je windsurfing, kajak nebo vodní lyžování a mnoho dalšího. Udržet se ve formě můžete ve fitness s výhledem na moře, nebo s tenisovým trenérem, který nabízí jedinečný rekreační program pro dospělé i děti. Relaxace nechybí ve vilách, na pláži, ale ani ve SPA Meera, kde je připraveno množství různých procedur pro regeneraci těla i mysli včetně ajurvédy.

 • Naše osobní zkušenost

  Gili Lankanfushi je skutečně resort s nevšední autentickou atmosférou a nadchnul nás pro neformální přesto luxusní koncept. Už při cestě z letiště můžete odložit obuv do pytlíku s názvem "No shoes, no news" a celý pobyt si užít bosky nebo jen v žabkách. 

  Komfort a prostor ve vilách rozhodně nechybí. Všechny kategorie ubytování se nachází nad vodou a společně s terasou a koupelnou s výhledem na otevřené moře jsou naprosto idylickým místem pro páry. Zejména pokud je účelem cesty romantika, klid a relaxace, kterou si v resortu skutečně užijete. Vily mají přímý vstup do moře, proto zde pobyt rodinám s malými dětmi nedoporučujeme. K dispozici pak není ani žádné dětské vyžití nebo klub.

  Pochválit musíme i gastronomii, která je v resortu výborná. Během tématického asijského večera bylo k výběru plno výborných pokrmů, během snídaně pak kromě standardních džusů v nabídce najdete i speciální elixíry na povzbuzení či posílení imunity. Zajímavostí je určitě vinný sklípek s originálním designem, kam během pobytu můžete vyrazit za ochutnávkou vína. 

 • Poloha

  Cesta do tohoto tropického ráje trvá z letiště v Malé pouhých 20 minut jízdy lodí.

Zaujal vás Gili Lankanfushi?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace