Como Maalifushi Maldives

 • Maledivy
 • od 22 000 Kč / 2 osoby / noc

Como Maalifushi je první butikový resort na Maledivách japonského architekta Koichiro Ikebuchi, jehož respekt k přírodě a kulturní autentičnosti se odráží v designu i atmosféře celého ostrova. Resort nabízí mnoho aktivit a zážitků, proto zde primárně budou spokojené páry a rodiny, které se na Maledivy vydají za relaxací a poznáváním krás vodního světa indického oceánu. Como Maalifushi totiž leží na panenském atolu Thaa. Ten je velmi známý pro bohatý a pestrobarevný podmořský život. Zcela jedinečným a unikátním zážitkem pro milovníky potápění a šnorchlování je možnost nočního pozorování žraloka obrovského.

Como Maalifushi Maldives

 • Ubytování

  Como Maalifushi nabízí ubytování ve vilách anebo plážových suitech, které jsou umístěny v tropické zahradě s vlastní teráskou. Další možností ubytování je plážová vila s vlastním bazénem a terasou nebo dvouložnicový plážový suite. K dispozici jsou i nadvodní prostorné vily a suity s privátním bazénem a přímým vstupem k tyrkysové laguně. Pro početnější rodiny můžeme doporučit dvouložnicovou vilu a house s privátním bazénem a terasou na pláži nebo nad vodou. Pro početnější rodiny nebo skupiny přátel  je možnost ubytování v dvoupodlažní residenci se čtyřmi ložnicemi včetně služeb komorníka. 

 • Gastronomie

  Restaurace Madi čerpá inspiraci z čerstvých tropických produktů a mořských plodů, pokrmy jsou lehké a plné svěžích chutí. V nabídce pak nechybí ani jídla středomořské a mezinárodní kuchyně. Japonské speciality nabízí restaurace Tai a z koktejlů, salátů, pizzy a drobných pochoutek z mořských plodů si můžete vybírat na menu v baru Thila.

 • Aktivity v resortu

  Resort Como Maalifushi nabízí širokou škálu vodních sportů, pyšnit se může především bohatým podmořským životem. Vyzkoušet můžete i noční potápění nebo šnorchlování, kde můžete obdivovat žraloky obrovské nebo želvy. V okolí ostrova jsou perfektní podmínky pro surfování, windsurfing i plachtění. Resort je však ideálním místem i pro relaxaci, najdete zde luxusní SPA Shambala Retreat a 8 relaxačních pavilónů umístěné nad vodou, ve kterých si můžete odpočinout a nechat své tělo i mysl hýčkat. Léčebné procedury jsou založeny na asisjkých tradicích, vyzkoušet tak můžete thajské nebo indonéské masáže. 

 • Poloha

  Como Maalifushi se nachází 60 minut letu hydroplánem z mezinárodního letiště v Malé. 

Zaujal vás Como Maalifushi?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace