Joali Being

 • Maledivy
 • od 81 800 Kč / 2 osoby / noc

Dopřejte mysli klid a své tělo odměňte blahodárnou péči v novém hotelu Joali Being. V tomto luxusním komplexu si budete moci dopřát nadčasovou péči o tělo a zdraví, která doposud na Maledivách nemá obdoby. Koncept celého resortu staví na rozvoji tělesného a mentálního zdraví. Naleznete zde nejmodernější vybavení, propojené s nestárnoucími holistickými metodami, které lidem pomáhají již od nepaměti. Pohlcující wellness koncept a přírodou inspirovaný biofilní design zcela odlišuje prostředí od jiných maledivských hotelů.

Joali Beaing

 • Ubytování

  Na ostrově naleznete 68 vil různých kategorií. Všechny vily mají ve svém základním vybavení soukromý bazén. Vily na pláží mají krásný výhled na moře a přímý vstup na pláž. Nadvodní vily jsou prostorné a nabízejí dostatek soukromí. Rodiny či skupiny přátel ocení dvou až čtyřložnicové plážové i nadvodní vily. Čtyřložnicová vila navíc nabízí vlastní tzv. wellbeing místnost, v které si mohou hosté dopřát masáže zcela v soukromí.

 • Gastronomie

  Ke správnému fungování těla neodmysletelně patří kvalitní stravování. V průběhu vašeho pobytu si budete užívat vynikající gourmet pokrmy, jejichž hlavními ingrediencemi jsou čerstvé a zdravé suroviny. Prostorná a vzdušná restaurace Flow nabízí tři světové kuchyně. Speciálně jsou zde připravovány i pokrmy splňující požadavky ruzných diet. Široký výběr zde naleznou vegetariáni, pescatariani a vegani. Úchvatný pohled na západ slunce si užijete v restauraci Mojo, ve které jsou servírované lahodné obědy a osvěžující koktejly ve večerních hodinách. Čajoví sommeliéři si užijí návštěvu čajovny Sai. Pro zájemce o lekce zdravého vaření je zde speciální místnost, kde se pravilně odehrávají kurzy. 

 • Aktivity v resortu

  Věřte, že o vaše zdraví zde bude postaráno všemy dostupnými způsoby. Ať už se vydáte do wellnes centra Areka, kde na Vás čekají sauny, hammam a solná jeskyně nebo do bylinkového ráje Aktar, bude o vás pečováno jako o bohy a bohyně. Připraveny jsou pro Vás nejrůznější terapie, které jsou blahodárné pro mysl, mikrobiom, pokožku a především podporují tělesnou energii. Speciální program byl sestaven ve spolupráci s doktorem Gerrym Bodeketem z Oxfotské univerzity, který je odborníkem na tradiční a integrativní medicínu. Využívány jsou metody ozdravných koupelí, terapeutické vibrace hudby, léčivé byliny a mnoho dalšího. Péče je věnována například podpoře kvalitního spánku, správnému fungování metabolismu a orgánů nebo vnitřní rovnováze. Doplněno o okolní jedinečnou přírodu, krásný biofilní design, svěží zelené zahrady a uklidňující vodní prvky, se pobyt zde stavá opravdovým rájem na zemi.

 • poloha

  Joali Being se nachází v atolu Raa, nedaleko svého sesterského hotelu Joali Maldives. Cesta je možná pomocí hydroplánu z letiště v Male a zabere zhruba 40 minut.

   

Zaujal Vás Joali Being?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace