Emerald Faarufushi Resort & Spa

 • Maledivy
 • od 18 350 Kč / 2 osoby / noc

Nový luxusní resort od řetězce Emerald otevřel brány svým hostům 1. října roku 2022. Své místo našel v atolu Raa na prostorném zeleném ostrově s oslnivými bílými písečnými plážemi a průzračnou okolní lagunou. V rámci pobytu je zahrnutý exlusivní deluxe all inclusive, nabízející stravování v pěti výběrových restauracích a dvou barech. Kulisou vám budou nádherné západy slunce a poklidná hladina moře. Chvíle nekonečného klidu na vás čekají ve svěžím spa umístěném v korunách stromů. Všeobklopující tyrkysová laguna nabízí skvělé podmínky pro šnorchlování.

Emerald Faarufushi Resort & Spa

 • Akční nabídka

  Využijte krásné cenové akce resortu a slevy až ve výši 25%. Březnový pobyt na 7 nocí v plážové vile s Deluxe All Inclusive a transfery hydroplánem můžeme našim klientům nabídnout od 121 700 Kč / osoba. Pro pobyty po 7. dubnu dokonce od neuvěřitelných 77 600 Kč / osoba!

 • Ubytování

  Nadvodní a plážové vily jsou zařízené v příjemném designu kombinující přírodní materiál a moderní pohodlné vybavení. Základní vily jsou svou rozlohou vhodné pro pobyty v páru. Rodiny s dětmi naleznou útočiště v prostorných dvouložnicových vilách.

 • Gastronomie

  Stravování v resortu Emerald staví na pílířích premiového all inclusive programu, který nabízí pokrmy v pěti restauracích. Vše je založeno na kvalitních ingrediencích, nejlepších recepturách a profesionálních šefkuchařích. Srdcem resortu je restauace Aqua umístěná u pláže s výhledem na průzračnou lagunu. Snídaně, obědy a večeře nabízejí širokou škálu pokrmů inspirovanou středomořskou kuchyní. Poklidné obědy s jemným pískem pod nohama si užijete v plážové restaraci Beach Club Restaurant. To nejlepší jihoamerické kuchyně je servírováno v restauraci Carnivourous. Romantické západy slunce přímo nad průzračnou lagunou na vás čekají v restauraci Mediterraneo. Milovníky asijské kuchyně nadchne restaurace Le Asiatique and Teppanyaki Grill, v které jsou pokrmy připravovány v otevřené kuchyni přímo před zraky návštěvníků.

 • Aktivity v resortu

  Oázou duše a těla je wellness centrum umístěné v korunách stromů přímo v tropickém středu ostrova. Nejblahodarnější procedury balijské a thajské kultury jsou zde doplněny svěžím vzduchem lesa a uklidňující šumotem korun stromů. Zatímco si vy budete užívat tolik potřebné chvíle pro sebe, vaši potomci naleznou dostatek zábavy v dětském klubu Dolpin. Postaráno o ně bude školeným personálem, který denně připravuje zábavný a naučný program. Pro všechny milovníky podvodního světa je jako stvořená okolní průzračná laguna, která ukrývá pestrobarevné ryby a krásné korály. Nechybí ani vybavená posilovna nejmodernějšími technologiemi nebo venkovní bazén ideální pro odpoleční odpočinek.

 • Poloha

  Nový hotel od řetězce Emerald naleznete na soukromém ostrově v atolu Raa. Od letiště v Male je vzdálený 45 minut cesty hydroplánem.

Zaujal vás Emerald Faarufushi Resort & Spa?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace