Soneva Jani

 • Maledivy
 • od 50 000 Kč / 2 osoby / noc

Luxusní řetězec Soneva píše svůj příběh už více než dvě desítky let a Soneva Jani je nejnovějším resortem této exkluzivní značky. Poměrně nový resort s ultra moderním konceptem leží uprostřed laguny Medhufaru v atolu Noon a v překladu znamená moudrost, kterou můžete obdivovat během pobytu v tomto rezortu. Zajímavostí Soneva Jani je vlastní observatoř, kino pod širým nebem a vinný sklep s výběrem vín z celého světa. V resortu je kladen velký důraz na ochranu životního prostředí, a proto provozuje vlastní eko-centrum, pochlubit se může také zeleninovou zahradou a ovocným sadem. Samozřejmostí jsou osobité služby a tak si resort zamilují i ti nejnáročnější klienti. Nedotčené okolní ostrovy zde zaručují ničím nerušený pobyt a uklidňující výhled na oceán.

Soneva Jani

 • Ubytování

  K ubytování hostům resort nabízí super luxusní nadvodní vily se skluzavkou a otevírací střechou, která jim umožňuje pokochat se pohledem na hvězdné nebe přímo z pohodlí postele. K dispozici jsou vily s jednou až čtyřmi ložnicemi. Součástí každé vily jsou služby komorníka. 

   

 • Gastronomie

  V romantické restauraci The Crab Shack si můžete vychutnat kari ze Srí Lanky nebo aljašské kraby. Juice bar So Fresh nabízí především osvěžující koktejly a šťávy z čerstvého ovoce nebo zeleninové saláty. V degustační místnosti So Imaginative jsou podávány večeře spojené s ochutnávkou vín. So Engaging je velmi speciální místo maximálně pro 5 osob, kde si můžete vychutnat večeři od šéfkuchaře přímo pod hvězdami. So Starstruck je restaurace s pouhými čtyřmi jídelními stoly, které jsou vybaveny obrazovkami s připojením k dalekohledu. Během večeře tak můžete nerušeně sledovat hvězdné nebe, což je skutečně unikátním zážitkem. So Guilty a So Cool nabízí velký výběr zmrzlin, ručně vyráběných čokolád a dalších gurmánských pochutin. Hosté si mohou užít oběd nebo piknik na soukromé pláži. Podle požadavků klientů v hotelu Soneva Jani připraví i speciální dietní menu.

 • Aktivity v resortu

  Na pláži pod širým nebem můžete sledovat současné nejoblíbenější filmy v kině Paradiso. Ve SPA se můžete těšit na regeneraci těla během relaxačních procedur, jógový sál, saunu nebo i parní lázeň. Vydat se můžete ze vodním dobrodružstvím do Atolu Noon a objevovat rozmanitost bohatého podmořského života pod vedení zkušeného biologa, samozřejmostí jsou i další vodní aktivity jako je windsurfing, kite, paddlebording nebo jízda na katamaránu. 

 • Poloha

  Soneva Jani leží uprostřed laguny Medhufaru v atolu Noon. Cesta z mezinárodního letiště v Male sem zabere asi 40 minut letu hydroplánem.

Zaujal vás Soneva Jani?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace