Alila Kothaifaru

 • Maledivy
 • od 26 500 Kč / 2 osoby / noc

V roce 2022 byl otevřen nový moderní pětihvězdičkový resort Alila Kothaifaru Maldives, který je ideálním resortem pro páry i rodiny s dětmi. Charakteristickým znakem Alily je kombinace inovativního designu, minimalistické elegance a luxusu v jedinečné lokalitě v atolu Raa na přírodním ostrově známém jako Kothaifaru. Každá z 80 vil má k dispozici vlastní bazén a jsou navrženy pro klidnou relaxaci v souladu s přírodou. Alila Kothaifaru Maldives se také nachází poblíž ostrova Vaadhoo, jednoho z nejznámějších míst, která jsou svědky velkolepého fenoménu, svítícího planktonu - „Sea of Stars“.

Alila Kothaifaru Maldives

 • Akční nabídka

  Využijte slevu ve výši až 50% z ubytování a 30% z All Inclusive. Pobyt od ledna do dubna na 7 nocí v plážové vile s All Inclusive a transfery hydroplánem můžeme našim klientům nabídnout od 151 600 Kč / osoba. Pro pobyty po 16. dubnu dokonce od 118 500 Kč / osoba.

 • Ubytování

  Každá ze 44 plážových vil a 36 vodních vil je navržena tak, aby poskytla všem svým hostům klidnou relaxaci v souladu s přírodou. Tyto prostorné vily nabízí moderní interiéry v paletě uklidňujících pastelových barev v kombinaci s přírodními texturami a jsou pečlivě umístěny tak, aby poskytovaly soukromí a pohodlí v decentním, sofistikovaném stylu. Navíc má každá z vil i vlastní bazén.

 • Gastronomie

  Alila znamená v sanskrtu ´´překvapení´´, které můžete zažít hned ve 2 restauracích a 3 barech, kde nabízí autentickou nabídku jídel i nápojů. Hlavní restaurace Sesalt, kde si můžete pochutnat na čerstvě chycených rybách. zde si užijete čerstvou chuť moře v pobřežní kuchyni, která
  mísí blízkovýchodní a středomořské vlivy a tradice v pokrmech, které překypují starodávnými chutěmi, kořením a barvami.

  Další restaurace nese název pojmu známého také jako pátý prvek chuti, Umami. V totmo konceptu otřevřené teppanyiaki restaurace si můžete vychutnat tradiční a moderní japonská a la carte jídla. Osvěžující výběr koktejlů namíchaných z bylinek z vlastní zahrádky nebo široký výběr vín si můžete dopřát v Mirus Bar, Yakitori Bar nebo Pibati.

  A pokud chcete zažít něco netradičního, The Shack nabízí plavbu v tradiční maledivské dhoni na soukromou písčinu při západu slunce nebo v kolem poledne.

  Pobyt si můžete objednat se snídaní, polopenzí, plnou penzí anebo all inclusive, který zahrnuje nápojový balíček.

 • Aktivity v resortu

  Zažijte vnitřní klid a nechte se hýčkat v klidných lázních v korunách stromů, Spa Alila. Současný trend starodávných léčebných technik čerpá z výhod přírodních ingrediencí a poskytuje čistý luxusní požitek.

  Pro malé děti stačí k dokonalé dovolené písek a moře, ale je zde také dětský klub Play Alila s rukodělnými činnostmi, jako je pletení věcí z kokosových listů, sbírání skořápek na výrobu náhrdelníku, bowling nebo lov krabů.
  V resortu nechybí ani posilovna, infinity pool nebo herní místnost.
   
  Malebný atol Raa, kde se Alila Kothaifaru nachází, je jedním z nejhlubších atolů v souostroví Maledivy a nabízí bohaté možnosti šnorchlování a potápění. Kromě toho máte i snadný přístup do slavné světové biosférické rezervace UNESCO Hanifaru Bay. Tato chráněná mořská rezervace je největším krmným a rozmnožovacím hotspotem na světě pro manty a žraloky velrybí, kterých se zde občas shromažďují stovky. Alila Kothaifaru Maldives se také nachází poblíž ostrova Vaadhoo, jednoho z nejlepších míst, kde můžete být svědky velkolepého fenoménu „Sea of Stars“, což je neobyčejný pohled na svítíci plankton.
 • Poloha

  Alila Kothaifaru Maldives se nachází v atolu Raa, pouhých 45 minut lety hydorplánem z mezinárodního letiště Velana (MLE). 

Zaujal Vás resort Alila Kothaifaru?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace