Ritz Carlton Maldives

 • Maledivy
 • od 77 000 Kč / 2 osoby / noc

Nový projekt od luxusního řetězce Ritz Carlton se nachází na novém souostroví Fari Islands. Design resortu je pojat naprosto neotřelým způsobem. Minimalistická architektura se zde potkává s tyrkysovými lagunami a podtrhuje tak jejich krásu. Kromě úchvatných vil a nekonečných pláží se můžete těšit na opravdu skvělý servis soukromého komorníka Aris Meeha, který Vám bude 24 hodin denně k dispozici. Resort je vhodný pro rodinné pobyty s dětmi. V prostorných vilách naleznou dostatek soukromí a komfortu. Děti si užijí mnoho zábavy v oblíbené Ritz Kids klubu a rodiče chvíle nekonečného odpočinku v okouzlujícím wellness.

Ritz Carlton

 • Ubytování

  Architektura celého resortu si hraje s optickými klamy. Při pohledu z vily uvidíte nekonečnou vodní plochu, která splývá s terasou a bazénem. Vytváří tak pocit klidu a naprostého soukromí uprostřed tichých vod. Díky ploše vil, která začíná na 150m2, zde naleznou dostatek soukromí a komfortu jak páry, tak rodiny s dětmi. V rámci Vašeho pobytu je Vám automatický k dispozice 24/7 soukromý komorník Aris Meeha, který Vám splní téměř všechna přání, na která pomyslíte. 

 • Gastronomie

  Pochutnejte si na nejlepších pokrmech kantonské kuchyně v michelinské restauraci Summer Pavilion. Oblíbená italská kuchyně je servírována v restauraci La Locanda. Užijete si zde také lahodné snídaně s šálkem čerstvě mleté itálské kávy. Středomořské delikatesy naleznete v restauraci Beach Shack, která se ve večerních hodinách mění na pulzující bar s DJem. Nesmí chybět ani japonská kuchyně, tu si užijete v restauraci Iwau. Zdravý životní styl podpoříte v baru Eau, kde kvalitní a vyvážená strava hraje hlavní roli. Kromě ní si zde však užijete i skleničku s dobrým míchaným nápojem nebo vodní dýmku. A pokud Vám to bude málo, můžete vyrazit také do restaurací na vedlejších ostrovech nebo do Marina Village.

 • Aktivity v resortu

  Dominantou celkého komplexu je krásné a moderní Spa, které jakoby se vznáželo na průzračně modré laguně. Vaše tělo zde nalezne potěšení v podobě ozdravných procedur a masáží, za využití pouze přírodních a organických produktů. Pro sportovní vyžití můžete využít fitness centrum, v kterém pravidelně probíhají lekce jógy. V resortu naleznete ale také například tenisové kurty, na kterých probíhají i lekce pro děti nebo vodní centrum, kde je možné zapůjčit vybavení k potápění, šnorchlování, kajaky nebo paddle boardy. Velká péče je zde věnována dětem a teenagerům. V Ritz Kids klubu naleznou spoustu zábavy děti všech věkových kategorií. Mohou se těšit například na různé dílničky, jízdu na kole, bazén s tobogánem nebo místnost s videohrami. Součástí souostroví Fari Islands je také Marina Village. Vesnička, v které naleznete restauraci, bar, ale také butiky s módou, ručními výrobky nebo úchvatnou galerii umění. 

 • poloha

  Resort se nachází ve zcela novém souostroví Fari Islands v North Male. Cesta z letiště motorovým člunem zabere zhruba 50 minut.

Zaujal vás Ritz Carlton ?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace