Joy Island Maldives

 • Maledivy
 • od 11 900 Kč / 2 osoby / noc

Joy Island Maldives je zbrusu nový resort, který byl otevřen 1. září 2023. Jak už název napovídá, je to místo plné radosti, aktivit a služeb, které udělají Vaši dovolenou zábavnou a Vy se vrátíte domů s nezapomenutelnými zážitky. Tento ostrov ve tvaru motýla se může pochlubit dlouhou pláží s bílým pískem a tyrkysovou lagunou.

Joy Island Maldives

 • Ubytování

  Joy Island disponuje 151 pokoji a to jak na pláži, tak na vodě. Na souši se můžete ubytovat v beach vile, rodinné beach vile, apartmá nebo v residenci. V laguně se nacházejí vily, apartmá a residence. Beach vily, rodinné beach vily a lagoon vily nabízejí výhled na východ sluce. Naopak z ostatních pokojů si vychutnáte romantický západ slunce.

 • Gastronomie

  Toto ubytování nabízí 4 restaurace a bary. Hlavní restaurací je zde The Market, která je ve stylu otevřeného tržiště. Toto místo nabízí širokou škálu kuchyní z celého světa a díky různé denní tematice budou Vaše chuťové buňky vždy překvapeny něčím novým. Vedle bazénu se nachází typická italská pizzerie Il Basilico, ale kromě pizzy Vám zde připraví i nejoblíbenější italské pokrmy. Hlavním barem ostrova je bar Rainbow. Na tomto místě plném barev a radosti si vychutnáte čerstvě připravené koktejly a široký výběr vín. Tento zážitek doplní každý večer živá hudba a zábavní program. Na jižním cípu ostrova kousek od mola vedoucím k vilám najdete Palm Beach, který je jak restaurace, tak bar. K obědu si zde můžete dát paellu a večer se toto místo změní v úžasný stolovací zážitek pod hvězdami. Resort umožňuje i povečeřet ve vile.

 • Aktivity v resortu

  PADI potápěčské centrum nabízí různé vodní aktivity s profesionálními instruktory a prvotřídním vybavením. Po chvilce plavání můžete objevovat útes, který se náchazí na jedné straně ostrova, nebo můžete využít denních výletů na lodi, které Vás dovezou k nedalekým ostrovům. Vyplatí se i nechat se dovézt k nádhernému korálovému útesu, který se nachází 20 minut od Joye. Resort také disponuje tenisovým kurtem, kurtem na paddle tenis a plně vybavenou posilovnou. Odpočinout si zde můžete u bazénu nebo v místním wellness, kde Vám zajistí jedinečný zážitek díky širokým výběrem terapeutických procedur. Léčebné místnosti jsou umístěny nad vodou, čímž jsou ideální pro páry, které mohou mít naprosté soukromí a úchvatný výhled na Indický oceán.

  Pro děti je zde Kiddie Cove, kde je profesionální personál zabaví různými aktivitami.

 • Poloha

  Joy Island Resort se nachází v atolu Severní Malé a rychločlunem z Malé je možné se k němu dostat za 40 minut.

Zaujal Vás resort Joy Island Maldives?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace