Conrad Maldives Rangali Island

 • Maledivy
 • od 20 000 Kč / 2 osoby / noc

Resort nacházející se na třech propojených ostrůvcích, který již získal mnoho ocenění za své kvality, se zalíbí rodinám s dětmi i párům toužícím po romantice. Bílé pláže jsou ideální pro relaxaci u moře, zatímco milovníci podmořského života se mohou těšit na setkání s mantami, delfíny a žraloky. Těm se nejvíce přiblíží hosté ubytovaní v nové unikátní vile Tha Maruka, která nově nabízí ložnici umístěnou pod hladinou moře a zajišťuje tak hostům zcela jedinečný zážitek. Conrad Maldives Rangali Island se může pochlubit i výtečnou gastronomií. Tu navíc proslavila první podmořská gurmánská restaurace Ithaa Undersea Restaurant.

Conrad Maldives Rangali Island

 • Ubytování

  Conrad Maldives Rangali Island nabízí plážové vily, které jsou vhodné pro rodiny i páry, vily mají k dispozici vlastní terasu nebo privátní bazén. Dálši kategorií jsou prostorné nadvodní vily s privátní terasou nebo bazénem a jacuzzi. Pro náročnější hosty je k dispozici prostorná nadvodní vila s malou posilovnou a relaxačním pokojem pro lázeňské procedůry. Pro početnější rodiny resort nabízí suite na pláži s dvěmi ložnicemi, privátním bazénem a nepřetržitou asistenci komorníka. Unikátní zážitek nabízí nadvodní vila The Muraka, jejíž součástí je ložnice umístěná pod hladinou moře.

 • Gastronomie

  Hostům je v resortu k dispozici pestrý výběr restaurací, z nichž nejznámější je Ithaa Undersea Restaurant umístěná pod hladinou moře. Mezinárodní kuchyně formou bufetu je hlavní nabídkou Atoll Market, japonské speciality jsou podávány v Koko Grill Restaurant a evropské pochoutky s nádechem Asie si mohou hosté dopřát v Madhoo Spa Restaurant. Milovníci ryb a plodů moře rádi zavítají do Sunset Bar and Grill a gurmáni pak do Vilu Restaurant. Večeře na pláži si mohou hosté dopřát v Lobster and Champagne on the Beach, výjimkou není ani privátní pohoštění.

  S širokým výběrem vín se může pochlubit The Winellar a The Cheese and Wine Bar s pestrým výběrem pochutin k vínu, zatímco koktejly a jiné osvěžující nápoje jsou hlavní nabídkou v Rangali Bar, Vilu Bar či The Quiet Zone, kde si mohou hosté dopřát i chutný oběd či večeři.

 • Aktivity v resortu

  Relaxaci na pláži můžete zkombinovat s návštěvou SPA, které se nachází nad hladinou moře a dopřát si relaxaci celého těla i mysli. Zkušení lektoři nabízejí širokou škálu motorizovaných a nemotorizovaných vodních sportů, nechybí ani dobrodružství na katamaránu, z kterého můžete pozorovat díky skleněnému dnu bohatý podmořský život. Dalším skvělým zážitkem je denní i noční šnorchlování nebo potápění s průvodcem. Samozřejmostí je fitness, jóga, aktivity na souši a program pro nejmenší v dětském klubu Maja.

 • Poloha

  Conrad Maldives Rangali Island se rozkládá na ostrovech Rangali a Rangalifinolhu v jižní části atolu Ari. Let hydroplánem z letiště Malé International Airport trvá přibližně 30 minut.

Zaujal vás Conrad Maldives Rangali Island?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace