Cora Cora Maldives

 • Maledivy
 • od 11 600 Kč / 2 osoby / noc

Rok 2021 s sebou přináší zcela nový resort Cora Cora, který otevře své brány hostům na začátku října. Příjemný a moderní resort se nachází v atolu Raa a zaručuje naprosto skvělé podmínky pro dovolenou plnou relaxace. Jeho největší chloubou je opravdu skvělý all inclusive dine around program. Kvalita stravování je zde na nejvyšší úrovni, kdy si budete moci užít lahodné pokrmy podávané a la carte ve 4 restauracích. Zahrnuto je například i 12 druhů italských šumivých vín nebo 45minutová masáž a výlet lodí. Netradiční je historické muzeum umístěné přímo na ostrově. Nechybí zde ani skvělé wellness a dětský klub.

Cora Cora Maldives

 • Gastronomie

  All inclusive nabídku si zde užijete opravdu plnými doušky. Díky Dine around programu si pochutnáte ve 4 různých restauracích na gourmet pokrmech podávaných a la carte. Těšte se například na restauraci Ginger Moon, kde vám přímo před zraky budou mistři šéfkuchaři připravovat největší pochoutky asijské kuchyně. V restauraci Täaza si pochutnáte na exotických pokrmech, které následují gastronomii vedenou po dávné Hedvábné stezce. Užijete si například libanonské pokrmy, pokrmy pocházející z jihu Indie nebo ze Srí Lanky. Nechybí ani italská kuchyně podávaná v restauraci Acquapazza nebo japonská v restauraci Teien. Milovníky výběrové kávy potěší návštěva baru My Coffee. Za muzikou a koktejlem ve večerních hodinách se budete moci vydat do Beach Clubu

 • Aktivity v resortu

  Radostné chvíle si užijete na krásných prostorných plážích s čistým a jemným pískem. V laguně, která ostrov obklopuje, na vás čeká tajuplný podmořský svět, který budete moci pozorovat při  šnorchlování. Nechybí ani SPA, v kterém si budete moci dopřát blahodárnou péči profesionálů, kteří se postarají o uvolnění vašeho těla i mysli. Zatímco si budete užívat odpočinku, vaše děti budou skotačit v dětské klubu. O zábavu se zde rozhodně nemusíte bát, ve vodním centru si budete moci vypůjčit řadu vodních sportovních náčiní (paddle boardy, vodní skůtry, kajaky) a nebo se vydáte na pláž si zahrát gigantické šachy nebo plážový volejbal. Všechny milovníky historie poté potěší rarita ostrova - muzeum v kterém naleznete historické artefakty odkazující až 2000 let nazpět.

 • Ubytování

  V resortu se nachází celkem 100 nadvodních a plážových vil. Jsou uzpůsobené všem potřebám i nejnáročnějších hostů. Naleznete zde menší plážové a nadvodní vily ideální pro dovolenou v páru, ale také velké dvouložnicové vily, jako stvořené pro rodinné dovolené. Především nadvodní vila, která má z terasy sklůzavku až do moře, je rájem pro dovolenou s dětmi.

 • poloha

  Cora Cora Maldives je umístěný na ostrově Maamigili v atolu Raa. Letiště v Malé je od něj vzdáleno 45 minut cesty hydroplánem.

Zaujal vás hotel Cora Cora Maldives?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Zuzana Greizingerová
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy