OUTRIGGER Maldives Maafushivaru Resort

 • Maledivy
 • od 14 200 Kč / 2 osoby / noc

Resort se nachází na atolu South Ari, pouhých 25 minut letu hydroplánem z Male. Obklopují vás zde kilometry tyrkysových vod, které ztělesňují Maledivy. Tento resort se nachází na ostrově dlouhém přes 350 metrů a je částečně zastíněn bujnou vegetací, kterou obklopují bílé pláže vedle domácího útesu.

OUTRIGGER Maldives Maafushivaru Resort

 • Ubytování

  Resort má celkem 81 vil, nabízí výběr z 25 plážových vil a 56 vodních vil.Všechny vily mají přímý přístup na pláž nebo k moři. Vyberte si své útočiště s nerušeným výhledem na bílou písečnou pláž nebo tyrkysovou lagunu. Okouzlí Vás moderní design a dokonalé soukromí, které resort nabídne. U plžových vil je krásně vzrostlá bujná vegetace. 

 • Gastronomie

  CUISINE GALLERY je hlavní bufetovou restaurací resortu s širokým výběrem mezinárodní kuchyně. MOODHU GRILL je jedním z typických kulinářských zážitků, jedná se o nadvodní restauraci otevřenou hvězdám nad hlavou a korálovému útesu pod ní. Vybírat můžete z grilovaných pokrmů ze všech koutů světa. ART-I-SAN je prvotřídní restaurace s výhledem na nekonečný oceán, romantické místo, kde si můžete vychutnat výborné jídlo. Tématem okouzlující intimní restaurace KOTO je japonská fúze nad lagunou při západu slunce. V Koto si můžete užít i výjimečnou gastronomickou show Teppanyaki. Odpočiňte si v houpací síti pod palmami nebo na pohovce na písku a ochutnejte zmrzlinu vyrobenou na ostrově v kavárně KOFFEE ‘N CHILL. Výborné drinky a koktejly u bazénu nabídne EDGEWATER BAR.

   

 • Aktivity v resortu

  Využijte majestátní tyrkysové vody. Ať už vás láká parasailing, jízda na vodním skútru nebo zábavné projížďky, každý si zde najde něco, co podpoří jeho dobrodružného ducha. Resort nabízí mnoho aktivit: Spa Navasana, výlety a kurzy potápění. Výprava za žralokem velrybím, výlet za mantami a žraloky, šnorchlovací safari, rybaření velké zvěře, rybolov při západu slunce. Vodní sporty: parasailing, wakeboarding, vodní skútr, vodní prkno.

 • Poloha

  Nachází se na soukromém ostrově v nedotčeném atolu Jižní Ari, přibližně 25 minut letu hydroplánem od mezinárodního letiště Malé a lze ho projít pěšky za pouhých 10 minut. 

Zaujal Vás OUTRIGGER Maldives Maafushivaru Resort ?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace