OBLU SELECT Sangeli

 • Maledivy
 • od 18 442 Kč / 2 osoby / noc

Resort OBLU SELECT Sangeli je ideální pro odpočinkovou dovolenou v páru anebo rodinnou dovolenou s Vašimi nejmenšími, kteří určitě ocení možnost sklouznout se na tobogánu. Ubytovat se můžete v řadě moderně navržených vil na pláži anebo na vodě, z nichž některé mají privátní bazének. Velkým výběrem různorodých jídel potěší bufetová i několik á la carte restaurací.

OBLU SELECT Sangeli

 • Ubytování

  Běloskvoucí pláž je lemována samostatně stojícími plážovými vilami s velmi útulným zařízením. Moderní design krásně kolaboruje s tradičními maledivskými architektonickými prvky. Pro rodiny s dětmi anebo větší skupiny jsou jako stvořené 2ložnicové plážové suity se soukromým bazénkem. Kdo touží spíš po klidu a soukromí, doporučujeme ubytování v jedné ze 71 vodních vil, z nichž některé mají privátní bazének. Výhledy si užijete směrem k tyrkysové laguně anebo na otevřený Indický oceán. 

  Jenom pro dospělé je vyhrazený ostrov One Banyan propojený s ostrovem Sangeli řadou vodních vilek, které končí 6 luxusními over-water honeymoon suitami s infinity bazénem. Pro novomanžele jsou přpravené velmi prostorné interiéry s originálním vybavením a další benefity během pobytu. 

 • Gastronomie

  OBLU SELECT Sangeli Vám přináší svůj koncept All Inclusive Serenity Plan. Snídaně, obědy a večeře jsou servírovány v hlavní restauraci The Courtyard, která nabízí široký výběr světové kuchyně, salátový bar, stánek s burgery anebo čerstvými těstovinami dle Vaší chutě. Lehké lokální snacky si v odpoledních hodinách můžete dát v Hedhikaa Hut. Na obědy a večeře si lze zarezervovat posezení v jedné z á la carte restaurací - Justwok s výběrem z moderní pan-asijské kuchyně anebo Just Grill s nabídkou čerstvých plodů moře a grilovaného masa. 

  Vynikající kávu, moktejly a koktejly si můžete užít v některém z barů na resortu, ať už je to hlavní bar The Sangs, One Banyan Bar anebo The Rock. 

 • Aktivity v resortu

  OBLU SELECT Sangeli je skvělým útočištěm pro páry i pro rodiny s dětmi. Několikrát v týdnu jsou na resortu večery s DJs anebo živou hudbou. V ceně pobytu jsou zahrnuty nemotorizované vodní sporty (paddle board anebo kajak), jedna exkurze dle vlastního výběru a plavba za západem slunce. Na výběr je i množství motorizovaných vodních sportů, objednat si je můžete jednoduše ve Water Sports centru. Samozřejmostí je možnost šnorchlování a potápění. Hotelová posilovna je umístěna na molu nad vodou a nabízí tak perfektní výhledy na širý oceán. 

  Za odpočinkem se vydejte do wellness zóny ELE|NA THE SPA s relaxačními a beauty procedurami inspirovanými holistickou medicínou. 

 • Poloha

  Resort leží 55 minut jízdy velmi komfortním motorovým člunem od mezinárodního letiště v Malé. 

Zaujal Vás resort OBLU SELECT Sangeli?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace