LUX* South Ari Atoll

 • Maledivy
 • od 11 000 Kč / 2 osoby / noc

LUX* South Ari Atoll leží na větším ostrově Dhidhoofinolhu. Každý, kdo do tohoto luxusního resortu zamíří se může těšit na vřelé přivítání a dovolenou plnou zážitků. Romantika, relaxace, sport i zábava jsou denně připravené pro páry a rodiny s dětmi. V LUX* South Ari Atoll je možné využít různé druhy stravování od snídaně až po all inclusive. Ochutnat je tak možné mezinárodní speciality až v sedmi restauracích.

Lux* South Ari Atoll

 • Akční nabídka

  Užijte si kouzelnou dovolenou se slevami ve výši až 50% z ubytování a upgradem z plné penze na All Inclusive zdarma! Pobyt v březnu na 7 nocí ve vodní vile s All Inclusive a transfery hydroplánem můžeme našim klientům nabídnout od 91 700 Kč / osoba. Pro pobyty po 10. dubnu dokonce od 77 500 Kč / osoba.

 • Ubytování

  Resort nabízí několik variant ubytování. Využít je možné základních plážových paviliondů, dále jsou k dispozici vily na pláži nebo nad vodou s terasou nebo soukromým bazénem.

 • Gastronomie

  V hlavní restauraci The Kitchen hosté naleznou pokrmy celosvětové kuchyně podávané formou bufetu, v East Market jsou na bufetových stolech nabízeny pokrmy kambodžské, indonéské, thajské, čínské a srí lanské kuchyně.

  Z a-la-carte si mohou hosté vybrat speciality inspirované severní Afrikou a zeměmi Indického ocánu v Senses. Milovníci italské kuchyně rádi zavítají do Allegria Restaurant and Bar, zatím co sushi a jiné japonské speciality jsou hlavní nabídkou Umami. v restauraci MIXE jistě oceníte vynalézavost kuchařů při přípravě mezinárodních specialit. Lehké pokrmy, pizzu a saláty si mohou hosté společně s koktejly dopřát v The Lagoon Bar nebo Veli Pool Bar & Lunch.

  V resortu nechybí ani čerstvě pražená kava v Café Lux* nebo večerní zábava v East Bar a Beach Rouge. 

 • Aktivity v resortu

  Vášniví potápěči se mohou těšit na setkání se žraloky velrybími, nechybí však ani další vodní aktrakce jako je flybording, kite, windsurfing a další. Zahrát si můžete tenis, volejbal , vyzkoušet moderní fitness nebo jen odpočívat při cvičení jógy. Denní program je zrkátka vždy nabitý aktivitami.

  K relaxaci slouží LUX* ME Spa, kde si můžete vybrat z několika druhů masáží nebo vyzkoušet čínskou terapii se specialistou, který přesně vyhodnotí vaše potřeby.

  Dětský klub PLAY s bazénem nabízí hernu, hřiště i denní zábavu pro nejmenší člěny rodiny.  V Studio 17 se pak zabaví děti ve věku 12-17 let.

 • Naše osobní zkušenost

  LUX* South Ari nás nadchnul originálním designem a hravou atmosférou. I přes svou velikost a větší množství hostů se neopomíná vstřícný servis a ochota splnit přání každého návštěvníka. 

  Rozmanitost zde nechybí u restaurací ani u aktivit, při kterých se zabaví milovníci sportu i relaxace. Až 7 restaurací, 4 bary, zmrzlinárna a kavárna dávají na výběr z mnoha gastronomických zážitků. Osobně se nám velmi líbil Beach Rouge, kde atmosféru ve večerních hodinách zpestřuje DJ. Snídaně ve stylu asijských trhů v East Market je velmi originální a hodnotíme jej jako jednu z nejlepších v destinaci. 

  Resort doporučujeme aktivním párům i rodinám. Zejména v dětském klubu se zabaví děti každého věku a to díky profesionálnímu, přátelskému personálu.

 • Poloha

  Resort leží v atolu South Ari přibližně 25 minut letu hydroplánem z mezinárodního letiště Male.

Zaujal vás LUX* South Ari Atoll?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace