Hurawalhi Maldives

 • Maledivy
 • od 24 000 Kč / 2 osoby / noc

Hurawalhi Maldives je umístěný na malém soukromém korálovém ostrůvku Huruvalhi, který náleží k nedotčenému atolu Lhaviyani. Tento luxusní resort společně s nádhernou tropickou přírodou nabízí dokonalé propojení komfortu, luxusu a romantiky. Neotřelé zázemí s elegantní atmosférou, bílé pláže a znamenitý design tak vytváří ráj, kde si vysněnou dovolenou užijí především páry. Zcela netradiční zážitek v Hurawalhi Maldives nabízí unikátní restaurace umístěná 5,8 m pod hladinou moře. Tento resort aktuálně patří mezi top20 maledivských šnorchlů.

Hurawalhi Maldives

 • Ubytování

  Hurawalhi nabízí vily umístěné přímo na pláži s privátním bazénem. Další variantou jsou vily umístěné nad vodou s terasou, venkovní vanou nebo vlastním bazénem.

 • Gastronomie

  Pod mořskou hladinou v hloubce 5,8 metru, v restauraci příznačně nazvané 5.8 Undersea Restaurant, si mohou hosté dopřát pokrmy v jedné z největší celoprosklené podvodní restauraci na světě. Návštěvníky čeká unikátní menu sestavené z lokálních plodů moře.

  Pro milovníky asijské kuchyně a nádherných výhledů na moře je ideální restaurace Kashibo, která nabízí moderní pojetí lokálních jídel z Vietnamu, Japonska, Thajska nebo Indonésie a rozsáhlou nabídku koktejlů. Canneli Restaurant je hlavní restaurací resortu a nabízí stravování formou bufetu a možnost venkovního i vnitřního posezení.
   
  Pro romantické rande se skleničkou šampaňského při západu slunce je ideální Champagne Pavilion, kde se hosté mohou kochat výhledem na Dream Island, privátní ostrůvek patřící k resortu. Coco Bar je hostům k dispozici celý den i celou noc a nabízí široký výběr koktejlů, živou hudbu nebo DJe a nekonečný bazén s výhledem na moře.
 • Aktivity v resortu

  Hurawalhi nabízí noční zábavu v jediném nonstop otevřeném baru na Maledivách s živou hudbou a možnost navštívit jednu z největších prosklených podvodních restauraci světa.

  Pro milovníky sportu je k dispozici množství vodních aktivit včetně šnorchlování, potápění a plavby lodí. Na ostrově však nechybí ani tenisový kurt, fitness či herna s kulečníkem a stolním tenisem. Pokud zatoužíte po relaxaci, můžete navštívit Duniye SPA.

 • Naše osobní zkušenost

  Resort Hurawalhi Maldives se od ostatních míst na Maledivách liší primárně tím, že neakceptuje děti do 16 let. Páry zde tak najdou zcela nerušené a tiché prostředí. Večerní atmosféra je zde nicméně za doprovodu hudby živá a uvolněná.

  Z moderních vilek nás nejvíce zaujaly vily na pláži s vlastním bazénem, které směřují na západ. Pokud byste preferovali vilu nad vodou, pak doporučujeme opět volit vilu s bazénem.

  Gastronomie v resortu je vynikající. Zejména nadšení jsme byli z asijských specialit i netradiční podmořské restaurace 5,8. Návštěvu během pobytu pro netradiční zážitek i zcela unikátní pokrmy z plodů moře vřele doporučujeme.

 • Poloha

  5* luxusní Hurawalhi se nachází přibližně 40 minut letu hydroplánem z mezinárodního letiště v Malé.

Zaujala vás Hurawalhi Maldives?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace