Kuredu Island Resort & Spa

 • Maledivy
 • od 10 500 Kč / 2 osoby / noc

Tento 4* resort leží na jednom z největších ostrovů na Maledivách. Je proto ideálním místem pro milovníky relaxace i klienty, kteří se během dovolené rádi aktivně věnují sportu. Kromě běžných aktivit na souši jako je tenis nebo fotbal zde můžete využít i 9jamkové golfové hřiště. V lokalitě atolu Lhaviyani se můžete těšit na pestrobarevný podmořský svět, který nabízí krásnou podívanou během šnorchlování i potápění. Široká variace restaurací a barů nabízí speciality a nápoje z celého světa, nechybí pak ani noční zábava. Resort je rozdělen do čtyř částí, prostředí je tak pro větší pohodlí hostů přizpůsobeno pro zážitkovou dovolenou s rodinou i klidnou romantickou dovolenou v páru.

Kuredu Island Resort & Spa

 • Ubytování

  Resort nabízí ubytování v bungalovech a vilách na pláži. Některé vily na pláži navíc nabízejí privátní jacuzzi. Dále se můžete můžete využít ubytování v nadvodních vilách s privátní terasou a i jacuzzi. Pro početnější rodiny resort nabízí prostornější suity s privátním bazénem a terasou.

 • Gastronomie

  Hlavní bufetové restaurace jsou zpřístupněny pro hosty dle jejich kategorií ubytování. Beach Shack se nachází na pláži a nabízí čerstvé mořské plody, na své si přijdou i vegetariáni. Pokud vás láká japonská kuchyně, navštivte restauraci The Far East. Španělskou, řeckou a italskou kuchyni pro změnu najdete v restauraci Franco´s. Dále v resortu můžete zavítat do 4 hlavních bufetových restaurací, v restauraci Sangu se podává mezinárodní kuchyně, ´O´ Restaurant nabízí čerstvě tématické pochoutky a mimo jiné má jeden z nejlepších výhledů s výhledem na Indický oceán. V  Koamas si pochutnáte také na mezinárodní kuchyni a tematických pokrmech, jedna z největších restaurací Bonthi má k dispozici mezinárodní a místní kuchyni. Kuredu nabízí i hned několik barů s osvěžujícími koktejly, večerní zábavou nebo romantickou atmosférou. Pro milovníky vína se v restauraci Sangu nachází vinný sklípek s prvotřídními a kvalitními víny.

 • Aktivity v resortu

  Kuredu nabízí širokou škálu vodních aktivit včetně šnorchlování a potápění, windsurfingu, jízdy na katamaránu, vodního lyžování. Vyjet si můžete za pozorováním delfínů nebo rybařením. Milovníci goflu ocení menší golfové hřiště, které je obklopeno palmami a šumem oceánu. Nadšenci fotbalu se mohou těšit na velké fotbalové hřiště a po celý den jsou k dispozici tenisové kurty s možností lekcí s trenérem, který poskytuje jak soukromé tak i skupinové lekce tenisu. Pokud zatoužíte po relaxaci a léčebných procedurách, neměli byste vynechat hotelové Duniye SPA, které se nachází i nad vodou. Pro nejmenší členy rodiny nechybí ani denní zábava v dětském klubu.

 • Naše osobní zkušenost

  Resort Kuredu leží na rozlehlém ostrově a díky tomu zde hosté najdou také velký výběr restaurací a sportovních i denních zábavných aktivit. Hudba a zábava zde nechybí dokonce ani ve večerních hodinách. Zejména spokojení zde budou milovníci potápění a šnorchlování, podmořský životu atolu Lhaviyani je totiž poměrně pestrý. Z ubytování se nám nejvíce zalíbily plážové vily s jacuzzi, které jsou prostorné a příjemně zarízené. Na ostrově se snadno zabaví páry i rodiny s dětmi, Kuredu však nedoporučujeme klientům, kteří preferují větší resorty a živější atmosféru.

 • Poloha

  Resort Kuredu se nachází na atolu Lhaviyani a cesta hydroplánem z mezinárodního letiště v Malé zabere přibližně 40 minut.

Zaujal vás Kuredu Island Resort & Spa?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace