Niyama Private Islands Maldives

 • Maledivy
 • od 18 000 Kč / 2 osoby / noc

Okouzlující Niyama Private Islands Maldives nabízí skvělé zázemí pro romantickou i rodinnou dovolenou. Těšit se můžete na relaxaci na pláži i na škálu aktivit od jógy přes potápění až po netradiční surfování. V resortu bude během vašeho pobytu postaráno také o kulinářské zážitky, které zpestří hned několik restaurací i ochutnávka vín pod hladinou moře. Pochlubit se Niyama Private Islands navíc může prvním podmořským nočním klubem na světě.

Niyama Private Islands Maldives

 • Ubytování

  Niyama Private Islands Maldives nabízí ubytování v prostorných vilách umístěných na pláži i nad vodou, vybrané vily pak mají k dispozici také privátní bazén. Pro rodiny a skupiny přátel jsou připraveny vyšší kategorie vil s dvěma až třemi ložnicemi.

 • Gastronomie

  Nabídka restaurace Blu zahrnuje speciality středomořské kuchyně a domácí zmrzliny. Formou bufetu jsou k dispozici pokrmy po celý den v Epicure. V Trabel se míchají africké, střední a jihoamerické speciality. Pokrmy moderní kuchyně si můžete vychutnat v restauraci Edge, která je přístupná pouze lodí. Nest si oblíbí milovníci asijských specialit a v podmořské restauraci Subsix si můžete vychutnat nejen šampaňské ke snídani, ale i obědy a ochutnávky vín. 

  Koktejly a nápoje všeho druhu jsou podávány v Dune. Střešní bar Fahrenheit nabízí živou hudbu, domácí rumy a vychlazené koktejly. 

 • Aktivity v resortu

  Relaxaci si můžete užít na pláži, v soukromí nadvodních a plážových vil nebo ve Spa&Wellness centru Drift, kde je k dispozici široká nabídka relaxačních masáží a procedur. Pokud zatoužíte po aktivitách, Niyama nabízí různé možnosti výletů a zážitků, jako je plavání s mantami, rybaření nebo plavby lodí při západu slunce. Samozřejmostí je šikoré sportovní vyžití včetně vodních aktivit, fitness, jógy, vodní zumby, pilates, kickboxingu, tenisu, volejbalu a další. Naopak zcela výjimečná je možnost surfování, které je na Maledivách raritou. Bohatý program je pak připravený pro nejmenší členy rodiny v dětském klubu Explorers Kids Club, kde se zabaví především děti od 3 do 12 let. 

 • Poloha

  Niyama Private Islands Maldives je vzdálený přibližně 40 minut letu hydroplánem od mezinárodního letiště Malé.

Zaujal vás Niyama Private Islands Maldives?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace