Siyam World

 • Maledivy
 • od 16 000 Kč / 2 osoby / noc

Nový resort od řetězce Siyam naleznete v atolu Noonu. Je oblíbený především mezi rodinami, díky svým útulným vilám, které mají v základní výbavě soukromý bazén. V nadvodních vilách naleznou zalíbení především děti díky skluzavkám vedoucí přímo do průzračné laguny. Nechybí nádherný korálový útes, zcela idální k potápění a šnorchlování nebo pestré zábavné a sportovní vyžití. Unikání je například jízda na koni nebo fotbalové hřiště, na kterém se pravidelně konají zápasy. All inclusive program si budete moci užívat celých 24 hodin denně.

Siyam World

 • Ubytování

  Moderní a prostorné vily jsou přizpůsobeny pobytu v párech i rodinným dovoleným. Na výběr je z plážových a nadvodních vil. Plážové vily mají v zakladní výbavě soukromou terasu s bazénem. Vodní vily jsou oblíbené především mezi rodinami s dětmi, které zde naleznou kromě bazénu také skluzavku vedoucí do průzračné laguny. Větší rodiny či skupiny přátel ocení prostorné dvou až tříložnicové plážové i nadvodní vily.

 • akční nabídka

  Užijte si nádhernou rodinnou dovolenou ve vodní vile s bazénem a skluzavkou s aktuální slevou ve výši 20% a transfery hydroplánem zdarma. Týdenní pobyt s WOW! All Inclusive vás vyjde od 61 746 Kč / osoba.

 • Gastronomie

  Gastronomie v hotelu Siyam World je opravdu nabitá. Na výběr z lahodných pokrmů v průběhu celého dne budete mít v 8 restauracích. Hned z kraje dne vás nadchnou vynikající snídaně servírované na terase v restauraci Tempo. Pochutnáte si zde však také na obědech nebo večeřích, které jsou zde připravány v otevřené kuchyni před zraky návštěvníků. Na večeři se budete moci vydat do jedné z 5 restarací - Takrai, Andalucia, Kurry Leaf, The Wahoo Grill a Delmare. Každá z nich zastupuje oblíbené světové kuchyně, jako například thajskou, španělskou, italskou, indickou nebo tradiční maledivskou. Vybrat si budete moci z pokrmů dostupných v otevřeném bufetu nebo a la carte. Večeří zde den zdaleka nekončí, all inclusive program zde funguje celých 24 hodin denně. V pozdějších hodinách na vás čeká 8 skvělých barů, z nichž bar Kulhivaru pro hosty zůstavá otevřený nonstop. 

 • Aktivity v resortu

  Krásný ostrov prorostlý bujnou vegetací ukrývá řadu sportovního, zabavního a relaxačního vyžití. V jeho středu naleznete uklidňující Veyo spa centrum. V doprovodu šumotu korun stromů a moře zpovzdálí si zde budete moci dopřát blahodárnou péči místních masérů a koučů. Pro děti je připravené obrovské dětské centrum, ve kterém naleznou řadu aktivit ve vnitřních i venkovních prostorech. Zábavu naleznou také ve vodním parku umístěném v průzračné laguně. Chloubou ostrova je také nádherný 6km rozlehlý korálový útes, jako stvořený k potápění a šnorchlování. Všechny fanoušky sportu nadchne sportovní areál. Těšit se můžou na fotbalové hřiště, tenisové kurty nebo futsalové hřiště. Netradičním zážitkem bude jízda na koni při doprovodu okouzlujícího západu slunce. Zamilované páry nadchne možnost zažít romantický svatební obřad přímo na pláži.

 • Poloha

  Siyam World se nachází na soukromém ostrově v atolu Noonu. Cesta z letiště v Male zabere zhruba 40 minut hydroplánem nebo 30 minut vnitrostátním letem po němž následuje 15minutová jízda motorovým člunem.

Zaujal vás Siyam World?

Kontaktujete nás a my se s radostí o Vaši vysněnou dovolenou postaráme.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace