Park Hyatt Maldives Hadahaa

 • Maledivy
 • od 17 300 Kč / 2 osoby / noc

Park Hyatt Maldives je exkluzivní  5* resort postavený na privátním ostrově, který dokonale spojuje přírodu, místní kulturu a moderní design. Za své přirozené přírodní prostředí se už několikrát zasloužil o cenu Maldives´Leading Green Resort. Tropický privátní ostrov se nachází v srdci jednoho z největších a nejhlubších atolů světa a nabízí tak jedinečnou podívanou pro všechny milovníky šnorchlování a potápění. Zcela zdravý korálový útes obklopuje Park Hyatt a podmořský svět je tak všem hostům otevřen jen pár kroků z každé vily. Z 50 hotelových vil se 14 nachází nad oceánem a nabízí přímý vstup do moře. Dalších 36 vilek se pak rozkládá mezi tropickou faunou ostrova jen pár kroků od pláže. Skvělá gastronomie je pro hosty připravena ve dvou restauracích a nechybí ani zde relaxace v lázních nebo aktivity jako je plavba lodí k rovníku či při západu slunce. Pro klidnou a romantickou atmosféru je resort ideální zejména pro romantickou dovolenou v páru.

Park Hyatt Maldives Hadahaa

 • Akční nabídka

  Našim klientům můžeme nabídnout listopadový pobyt se slevou až 40% na ubytování, slevou na All Inclusive a transfery zdarma. V ceně od 222 650 Kč / 2 osoby je zahrnuto ubytování na 7 nocí v Beach Pool Villa s All Inclusive a transfery vnitrostátním letem a člunem.

 • Ubytování

  Resort nabízí ubytování v elegantních vilách s moderním vybavením. Na výběr je z plážových vil s přístupem na pláž a vodních vil nad lagunou. Všechny vily jsou navrženy tak, aby splývaly s okolní krajinou, a disponují luxusním nábytkem, soukromou terasou, některé i s bazeném, a mají přímý přístup k house reefu.

 • Gastronomie

  V resortu jsou k dispozici restaurace The Dining Room a The Island Grill. Obě servírují mezinárodní i místní speciality. Koi The Drift je japonská restaurace a nachází se nad vodou. Mimo jiné zde nabízejí více než deset typú saké, nejkvalitnější sushi a sashimi. V korunách stromů se zase skrývá Chef's Garden Treehouse. Pokrmy jsou zde z rostlinných surovin přímo z vlastní zahrady. V baru pak můžete ochutnat skvělé osvěžující nápoje, koktejly a drobné pochutiny. Na přání je možné zařídit i večeři v soukromí Vaší vily.

 • Aktivity v resortu

  V resortu je na výběr z široké škály aktivit pro hosty všech věkových kategorií. Můžete zde relaxovat na pláži, objevovat podmořský svět při šnorchlování či potápění, pozorovat želvy a delfíny, rybařit nebo se projet na kajaku. V hotelovém wellness využijte nabídky procedur a masáží. Také jsou zde lekce jógy, meditace a kurzy vaření. Pro děti je zde každý den naplánováno několik zábavných a edukačních aktivit.

 • Poloha

  Park Hyatt Maldives Hadahaa se nachází v atolu Gaafu Alifu. Cesta motorovým člunem z Male trvá 20 minut.

Zaujal vás Park Hyatt Maldives Hadahaa?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace