Park Hyatt Maldives

 • Maledivy
 • od 17 300 Kč / 2 osoby / noc

Park Hyatt Maldives je exkluzivní  5* resort postavený na privátním ostrově, který dokonale spojuje přírodu, místní kulturu a moderní design. Za své přirozené přírodní prostředí se už několikrát zasloužil o cenu Maldives´Leading Green Resort. Tropický privátní ostrov se nachází v srdci jednoho z největších a nejhlubších atolů světa a nabízí tak jedinečnou podívanou pro všechny milovníky šnorchlování a potápění. Zcela zdravý korálový útes obklopuje Park Hyatt a podmořský svět je tak všem hostům otevřen jen pár kroků z každé vily. Z 50 hotelových vil se 14 nachází nad oceánem a nabízí přímý vstup do moře. Dalších 36 vilek se pak rozkládá mezi tropickou faunou ostrova jen pár kroků od pláže. Skvělá gastronomie je pro hosty připravena ve dvou restauracích a nechybí ani zde relaxace v lázních nebo aktivity jako je plavba lodí k rovníku či při západu slunce. Pro klidnou a romantickou atmosféru je resort ideální zejména pro romantickou dovolenou v páru. Z mezinárodního letiště cesta zabere přibližně 1,5 hodiny. 1 hodinu trvá let z Male na blízké letiště, odtud cesta lodí do hotelu trvá okolo 30 minut. Tento resort aktuálně patří mezi top20 maledivských šnorchlů.

Park Hyatt Maldives

 • Akční nabídka

  Našim klientům můžeme nabídnout týdenní pobyt v plážové vile s All Inclusive od 93 185 Kč / osoba. Cena zahrnuje letištní transfery a je s akční slevou až 40% z ceny ubytování.

 • Gastronomie

  V resortu jsou k dispozici dvě restaurace a to The Dining Room a The Island Grill. Obě servírují mezinárodní i místní speciality. V baru Dhoni pak můžete ochutnat skvělé osvěžující nápoje, koktejly a drobné pochutiny. Na přání je možné zařídit i večeři v soukromí Vaší vily.

 • Poloha

  Maledivy jsou ostrovní stát v Indickém oceánu, který najdete na jihu Asie. 500 km jihozápadně od Indie počíná řetězec 19 atolů, které se táhnout v délce okolo 800 km severojižním směrem. 1196 ostrovů tvoří nejníže položený stát světa, kde žádné místo neleží více než 2,5 m nad hladinou.

  Celoročně teplé, tropické klima zaručuje poloha Malediv na rovníku. Severovýchodní monzun přináší sucho od prosince do března. Více srážek a silnější vítr přináší jihozápadní monzun po zbývající měsíce. Zejména od května do listopadu se často objeví prudký déšť. Srážky ovlivňuje lokalita i mikroklima každého ostrova.

  Teploty se v průběhu roku téměř nemění. Denní teploty se pohybují okolo 30°C a v noci klesají na příjemných 23°C. Konstantní zůstává také teplota vody, která je kolem 27°C.

Zaujal vás Park Hyatt Maldives?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy


Podobné destinace