Cesty na bílé pláže

Chcete poznat ty nejkrásnější pláže na světě? Máme pro vás hned několik tipů, kde zaručeně nebudete zklamaní. Zajistíme vám dovolenou za pudrově bílými plážemi, tyrkysovým mořem a bohatým podmořským životem. Splňte si svůj sen a vydejte se s námi za úžasnými plážemi a relaxací.

Kam za bílou pláží?

 • Maledivy

  Azurově modré nebe, průzračný Indický oceán, jemný bílý písek a naprosté odloučení od světa zpestřené dokonalým komfortem a nadstandardními službami. Ráj, který spatříte právě na Maledivách. Maledivy každoročně navštěvujeme a rádi vám doporučíme resort a ostrov dle vaši požadavků a preferencí. Pro rodiny s dětmi je jako stvořený resort Siyam World, dokonalý design si užijete v ultraluxusním Ritz Carlton Maldives. Pokud hledáte elegantní resort se skvělými službami a prémiovým All Inclusive, doporučujeme Heritance Aarah či Emerald Faarufushi. Úžasné soukromí najdete v Hideaway Beach Resort, nádherný korálový útes můžete objevovat s domácího útesu resortů JA Manafaru anebo italského Baglioni Maldives

 • Seychely

  Jedna z perel Indického oceánu vás doslova okouzlí svou nedotčenou přírodou a hlavně krásnými bílými plážemi posetými žulovými balvany a křišťálovou vodou. Jedny z nejkrásnějších pláží na Seychelách najdete v resortu Anantara Maia, Four Seasons nebo na ostrově Praslin v resortu Constance Lemuria a Raffles. Dokonalý odpočinek Vám nabídnou privátní mikroostrovy, kde je vždy na jednom ostrově umístěný jenom jeden resort. Třeba designový resort Six Senses Zil Pasyon anebo úplně nový Waldorf Astoria Seychelles Platte Island

 • Mauricius

  Není pochyb o tom, že Mauricius se může pyšnit svými bělostnými plážemi a křišťálovým oceánem. Relaxaci na krásných plážích si tak snadno užijete přímo v luxusních 5* resortech i na vyhlášených koutech ostrova jakou jsou pláže Flic En Flac, Albion, La Preneuse, Tombeau a další. Pro rodiny s dětmi doporučujeme krásný zelený resort Trou Aux Biches Beachcomber, který nabídne i zázemí ve vilách s privátním bazénem. Opravdový luxus najdete v nově zrekonstruovaném LUX* Belle Mare či moderním LUX* Grand Baie. Dokonalou kombinací dlouhých pláží, perfektního servisu a gastronomických zážitků je resort One & Only Le Saint Géran.

 • Zanzibar

  Na severu ostrova Zanzibar se nabízí klidné pláže s jemným bílým pískem a je známo. Další nejlepší pláže se nachází hned u luxusních 5* resortech a to zejména u velice oblíbeného Zuri Zanzibar a Tulia Zanzibar.

 • Francouzská Polynésie

  Francouzská Polynésie je ohromující společenství ostrovů, lagun a atolů rozesetých na ploše více než 4 500 km2 v jižním Tichém oceánu. Díky křišťálově čisté vodě, bílým písečným plážím a bujné zelené vegetaci není divu, že se stala jednou z nejvyhledávanějších destinací pro cestovatele. Toužíte po poznávání přírody, čerstvém vzduchu a čistém bílém písku, vyberte si na vaši příští dovolenou jeden z těchto hotelů: Conrad Bora Bora NuiThe St. Regis Bora Bora Resort nebo také Four Seasons Bora Bora a pozorujte západy slunce na jedné z nejkrásnějších pláží ve Francouzské Polynésii. Přeneste představy do reality a naplánujte si vaši dovolnou snů právě s námi. 

   

 • Mosambik

  Tato země na východním pobřeží Afriky nabízí krásné nedotčené pláže, bohatý podmořský život a pro milovníky africké fauny je zde možnost podniknout i safari. 
  Kousek od afrického pobřeží se nachází chráněná mořská rezervace a národní park Bazaruto Archipelago a zde leží Anantara Bazaruto Island ResortNa pevnině v této blasti naleznete i "kousek Řecka" v podobě Santorini Mozambique. A pro ty z Vás, kteří toužíte v Africe zažít i Safari doporučujeme luxusní resort Sussurro.

Rádi byste navštívili bílé pláže?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Hotely