Royal Palm Beachcomber

U břehů Indického oceánu je Royal Palm Beachcomber místem s nadčasovým luxusem a velmi vysokým standardem služeb, jehož kvalita je příslibem dokonalého zážitku dovolené na Mauriciu. Hosté se mohou těšit na svěží, moderní a elegantní prostředí, které zpestřují dekorace a tvorba místních umělců. Milovníci gurmánských zážitků uvítají menu čtyř hotelových restaurací se specialitami místní i světové kuchyně.

Royal Palm Beachcomber

 • Ubytování

  Royal Palm Beachcomber nabízí ubytování v suitech s výhledem na záliv nebo na moře. Suity s výhledem na moře jsou umístěny v prvním patře s vlastními schody vedoucími k pláž. K dispozici jsou suity, které jsou umístěné v přízemí a mají výhled do zahrady nebo na moře. Další možností jsou prostornější suity, které nabízí obývací pokoj a terasu s výhledem na moře a pláž. Pro náročnější klienty resort nabízí luxusní prostorné suity s 2 ložnicemi, obývacím pokojem a terasou s výhledem na moře a na západ slunce další luxusní suite je nabízený se privátním bazénem a službami butlera. 

 • Gastronomie

  V Royal Palm Beachcomber si mohou hosté v restauraci La Goélette vychutnat speciality mezinárodní a především místní kuchyně. Italské pochoutky jsou hlavní nabídkou menu v restauraci Ischia a lehká jídla jsou během dne servírovány v plážové restauraci a baru La Plage. Pop-up restaurace Royal Grill již dle názvu přináší jedny z nejlepších chutí grilovaného masa, uzených ryb, salátů a dalších chutných pokrmů, které si můžete vychutnat přímo na pláži. Chutné koktejly a večerní zábavu najdete v The Bar. Pro milovníky vína je jako stvořený The Wine Cellar, ve kterém si můžete rezervovat dokonalý večer za astistence místního someliéra. 

 • Aktivity v resortu

  Resort nabízí celou řadu vodních aktivit včetně vodního lyžování, plachtění, jízdy na kajaku se skleněným dnem, paddleboardu a šnorchlování. Ve sportovní centru pod vedením trenéru se můžete těšit na nejnovější trendy ve fitness jako jsou pilates nebo cardio cvičení k dispozici jsou také tenisové a squashové kurty, stolní tenis a hřiště Bociball, který se nachází v srdci zahrad. Po celodenních aktivitách si můžete zpříjemnit večer v hotelovém SPA, kde si můžete vybrat z různých druhů procedur a nechat se hýčkat. 

 • Poloha

  Jeden z nejluxusnějších resortů Mauricia leží na severozápadě ostrova přibližně 1 hodinu jízdy autem z mezinárodního letiště.

Zaujal vás Royal Palm?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Mauricius

Podobné destinace