Heritage Awali Golf & Spa Resort

Heritage Awali Golf & Spa Resort má nádech africké kultury se hostům se dostává vřelého přijetí a kvalitního servisu. Rodiny s dětmi i páry zde naleznou zázemí pro společné chvíle, ať už na dlouhé písčité pláži nebo při aktivitách, které mimo jiné zahrnují také golf na 18-ti jamkovém hřišti Heritage Golf Club. Pro hosty je připraveno stravování all inclusive a vynikající kuchyně v Heritage Awali i v restauracích sesterského sousedícího hotelu Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort.

Heritage Awali Golf & Spa Resort

 • Ubytování

  V Heritage Awali můžete využít ubytování ve suitech, které mají výhled do zahrady nebo na oceán s vlastí terasou. Dále má resort k dispozici suite v blízkosti pláže se soukromou terasou a jaccuzi. Tyto kategorie ubytování jsou vhodné pro 2 dospělé osoby a 2 děti. Pokud zatoužíte po větším soukromí, doporučujeme vilu s vlastním bazénem. Její oučástí jsou dvě ložnice, obývací pokoj a jídelna. 

   

 • Gastronomie

  Hlavní restaurace Balafon nabízí formou bufetu pokrmy mezinárodní kuchyně, které jsou také nabídkou a-la-carte v Infinity Blu. Speciality Indie jsou na menu v Zafarani a tradiční jídla z Afriky jsou společně s africkou show pro hosty připraveny v Boma. Pro lehká jídla mohou hosté zavítat do Amarfrooty. Nápoje jsou servírovány v barech Zenzibar a Infinity Blu Cocktail Bar.

  Protože Heritage Awali leží u sesterského hotelu Heritage Le Telfair, mohou hosté ochutnat také speciality restaurací Gin´Ja, C Beach Club, Le Chateau De Bel Obmbre a Golf Club & Restaurant Bar.

 • Aktivity v resortu

  Heritage Awali je ideálním místem pro sportovní nadšence. K dispozici je široká škála vodních sportů, vyzkoušet můžete i šnorchlování nebo potápění. Pro relaxaci zase slouží lekce jogy. V Heritage Awali najdete i velký výběr výletů po přírodě a dobrodružnými stezkami. Pro milovníky golfu je k dispozici 18-ti jamkové hřiště, které uspokojí jak profesionály tak i začátečníky. 

 • Poloha

  Tento resort leží na jihu Mauricia v Domaine de Bel Ombre přibližně 45 minut jízdy autem z mezinárodního letiště.

Zaujal vás Heritage Awali Golf & Spa Resort?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Mauricius

Podobné destinace