One & Only Le Saint Géran

Na východní straně ostrova nabízí tento luxusní resort obklopený zahradami, kokosovými palmami a Indickým oceánem skutečně dokonalé místo pro dovolenou v exotice. One & Only Le Saint Geran má na Mauriciu již dlouholetou tradici a pro osobitý přístup i jedinečné zázemí se do resortu mnozí hosté opakovaně rádi vrací. Resort se nachází v chráněné laguně s dlouhou pláží ve tvaru půlměsíce. S výhledem na moře si příjemné prostředí užijí páry na romantické dovolené i rodiny s dětmi každého věku. Relaxaci hostům zpříjemní služby butlera a vynikající gastronomie 6 restaurací.

One & Only Le Saint Géran

 • Ubytování

  Resort nabízí ubytování v 142 pokojích s terasou či balkónem a výhledem na oceán. Další možností jsou stylové suity s přímým vstupem na pláž. Pro rodiny s dětmi anebo skupiny přátel jsou k dispozici propojené dvou- anebo tříložnicové suity, které Vám zaručí dostatek soukromí a komfortní pobyt. Pokud zatoužíte po naprostém soukromí, k dispozici je dvouložnicová vila s obývacím pokojem, osobním šéfkuchařem a prostornou soukromou terasou. Všichni hosté mají k dispozici 24hodinový servis soukromého butlera. 

 • Gastronomie

  Výjimečné menu, úchvatné prostředí pod širým nebem a autentická mauricijská kuchyně definují pětihvězdičkové kulinářské zážitky v hotelu One&Only Le Saint Géran v kombinaci s kreativitou šéfkuchařů a vášní pro místní suroviny. La Terrasse je hlavní restaurací, kde si můžete vychutnat pokrmy mezinárodní kuchyně a světové speciality. Vynikající steaky a čerstvé plody moře nabídne restaurace Prime, na skvělých rybách si ale pochutnáte i v Le Badamier, která nabídne idylické výhledy na Indický oceán. Asijskou fusion kuchyni najdete v restauraci Tepasake, pro milovníky barbecue a grilovaného jídla je k dispozici La Pointe. V L'Artisan se zastavte, pokud budete mít chuť na menší snack anebo vynikající pečivo a kávu. 

 • Aktivity v resortu

  One & Only Le Saint Géran nabízí širokou škálu aktivit včetně vodních sportů jako je kitesurfing, paddleboardy, kajaky nebo rybaření. Svůj úlovek si můžete dokonce nechat připravit i k večeři. Pro milovníky jídla jsou k dispozici kurzy vaření spojené s návštěvou místních trhů. Samozřejmostí jsou výlety i za krásami ostrova. Nevšedním zážitkem je let vrtulníkem. Během letu se můžete kochat panoramatickými výhledy ostrova i známým podvodním vodopádem u hory Le Morne, který je ve skutečnosti pouze optickou iluzí. Po celodenních aktivitách nelze opomenout ani relaxaci ve SPA, kde si zaručeně vyberete z léčebných procedur nebo masáží. Samozřejmostí je i zábava pro děti, která je denně připravena v dětském klubu.

 • Poloha

  Resort se nachází na východě Mauricia přibližně 1 hodinu jízdy autem z mezinárodního letiště.

Zaujal vás One & Only Le Saint Géran?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Mauricius

Podobné destinace