One & Only Le Saint Géran

Na východní straně ostrova nabízí tento luxusní resort obklopený zahradami, kokosovými palmami a Indickým oceánem skutečně dokonalé místo pro dovolenou v exotice. One & Only Le Saint Geran má na Mauriciu již dlouholetou tradici a pro osobitý přístup i jedinečné zázemí se do resortu mnozí hosté opakovaně rádi vrací. S výhledem na moře si příjemné prostředí užijí páry na romantické dovolené i rodiny s dětmi každého věku. Relaxaci hostům zpříjemní služby komorníka a vynikající gastronomie 3 restaurací.

One & Only Le Saint Géran

 • Gastronomie

  Hlavní restaurace La Terrasse nabízí pokrmy celosvětové kuchyně, indické speciality jsou na menu v Rasoi By Vineet a moderní kuchyni mohou hosté ochutnat v luxusní restauraci Prime. Pestrá selekce nápojů a dobrných pochoutek je k výběru v The Pool Bar a Golf Club Bar.

 • Aktivity v resortu

  One & Only Le Saint Géran nabízí širokou škálu aktivit včetně vodních sportů jako je kitesurfing, paddleboardy, kajaky nebo rybaření. Svůj úlovek si můžete dokonce nechat připravit i k večeři. Pro milovníky jídla jsou k dispozici kurzy vaření spojené s návštěvou místních trhů. Samozřejmostí jsou výlety i za krásami ostrova. Nevšedním zážitkem je let vrtulníkem. Během letu se můžete kochat panoramatickými výhledy ostrova i známým podvodním vodopádem u hory Le Morne, který je ve skutečnosti pouze optickou iluzí. Po celodenních aktivitách nelze opomenout ani relaxaci ve SPA, kde si zaručeně vyberete z léčebných procedur nebo masáží. Samozřejmostí je i zábava pro děti, která je denně připravena v dětském klubu.

 • Ubytování

  Resort nabízí ubytování v pokojích s terasou/ balkónem a výhledem na oceán. Další možností jsou stylové suity s přímý vstup na pláž, které jsou ideální nejen pro páry, ale i rodiny. Pokud zatoužíte po naprostém soukromí, k dispozici je dvou-ložnicová vila s obývacím pokojem, službami komorníka, osobním šéfkuchařem a soukromou tersou. 

 • Poloha

  Resort se nachází na východě Mauricia přibližně 1 hodinu jízdy autem z mezinárodního letiště.

Zaujal vás One & Only Le Saint Géran?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Mauricius