Constance Prince Maurice

Constance Prince Maurice je romantickým úkrytem pro páry stejně jako idylickým místem pro rodiny s dětmi. Harmonii klidu hosté naleznou v každém zákoutí resortu, ať už se jedná o odpočinek na pláži či v soukromí vil a suit. K hotelu neodmyslitelně patří výtečná gastronomie nebo příjemné posezení ve vinném sklepě s širokou nabídkou vín celého světa.

Constance Prince Maurice

 • Ubytování

  V resortu můžete využít ubytování ve suitech, které se nachází v přízemí nebo patře, suity jsou v hodné především pro páry. Pro početnější rodiny jsou k dispozici prostornější rodinné suity. Pro páry, které touží po větším soukromí, je ideální volbou vila s bazénem. Její součástí je jídelna, obývací pokoj a terasa. Pro náročnější klienty je možně využít Princely vilu s 3 ložnicemi, 2 bazény a službu komorníka.

 • Gastronomie

  L´Archipel nabízí hostům a-la-carte menu s pokrmy převážně místní kuchyně i tematické večeře formou bufetu. Plody moře a rybí speciality jsou hlavní nabídkou Le Barachois. Milovníci asijské kuchyně pak rádi zavítají do Asian Restaurant.

  Oblíbené koktejly a jiné nápoje si mohou hosté dopřát v Laguna Bar, Lotus Lounge Bar a Barachois Floating Bar, zatímco Wine Cellar nabízí širokou selekci vín z celého světa.

 • Aktivity v resortu

  Milovnící golfu mohou využít 18-ti jamkové golfové hřiště, které uspokojí profesionály i začátečníky. K odpočinku slouží luxusní SPA, kde vás uvítá květinově vonící atmosféra svěžích tropických rostlin, které obklopují celé SPA. Nechybí ani vodní sporty a aktivity na souši, samozřejmostí je dětský klub, ve kterém je pro vaše děti přichystaný denní program plný dobrodružství. 

 • Poloha

  Resort na severovýchodní straně ostrova Mauricius leží přibližně 50 minut jízdy z mezinárodního letiště.

Zaujal vás Constance Prince Maurice?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Mauricius

Podobné destinace