Maradiva Villas and Spa

Po celkové rekonstrukci je naplánované otevření 15.12.2023. Maradiva Villas and Spa se nachází na západním pobřeží Mauricia, ostrovního státu v Indickém oceánu. Konkrétně se nachází v oblasti Wolmar Flic-en-Flac, což je krásná pobřežní oblast známá svými nádhernými plážemi a svěží přírodou. Mauricius se nachází u jihovýchodního pobřeží Afriky a vily Maradiva mají na tomto malebném ostrově vynikající polohu přímo u pláže.

Maradiva Villas Resort & Spa

 • Ubytování

  Resort Maradiva Villas Resort & Spa zahájil novou éru luxusu a pohodlí. Vily byly pečlivě zrekonstruovány tak, aby v sobě nesly klid zemitých tónů, přírodního dřeva, kovaného bronzu a jemně tkaných textilií. Styl připomíná koloniální dědictví a zároveň vyzařuje přirozenou eleganci a modernost. Šest různých typů luxusních vil nabízí skvělé zážitky z Maradiva a dovolenou si zde můžete užít i s dětmi.

   

 • Gastronomie

  Maradiva Villas and Spa resort je proslulý svými vynikajícími kulinářskými specialitami, které kombinují luxusní prostředí s rozmanitou nabídkou gastronomických zážitků. Najdete zde restaurace s autentickou místní atmosférou doprovázenou vynikající mauricijskou a středomořskou kuchyní, pochutnáte si na čerstvých rybách v kombinaci s bylinkami a zeleninou ručně sbíranou z vlastní zahrady. Pokud toužíte po exotické kuchyni, tak vás poteší návštěva japonské nebo indické kuchyně. Na západ slunce můžete vyrazit do plážového baru, kde ochutnáte výjimečné koktejly, precizně připravené z bohaté škály místního ovoce a rumů, vedle toho také nabízí prvotřídní výběr doutníků z celého světa. Přes den zde můžete objednat nápoje u bazénu a v podvečer odpočívat na stylových pohovkách s živou hudbou. Chcete-li si užít gurmanské pokrmy v té nejpříjemnější, nejsoukromější a nejnezapomenutelnější podobě, můžete je ochutnat přímo ve vaší vile. Talentovaní kuchaři vám odborně připraví menu podle vašich představ a doručí přímo na váš stůl.

 • Aktivity

  V Maradiva Villas and Spa vás čeká spousta nezapomenutelných zážitků. Tento resort nabízí škálu aktivit, které doplní váš pobyt o dobrodružství a cenné vzpomínky. Spa nabízí autentické ájurvédské lázně, je to místo, které spojuje moudrost tradičních indických a asijských filozofií wellness a pohody. Pro příznivce jógy a meditací můžete využít skupinové lekce i soukromá sezení, nebo také zkusit Aerial jógu. 

  K dispozici je i dětský klub, který má mělký bazén, pískoviště, místnost s hračkami, koupelnu, kuchyňku a jídelnu v dětské velikosti, a je inspirován duchem Petra Pana. Na vyžádání a za symbolický poplatek je k dispozici také hlídání dětí. Pro každou věkovou skupinu nabízí řadu aktivit, například speciální tematické dny, výlety, vodní aktivity a mnoho další zábavy a her. Fitness centrum je tu také k dospozici a je vybaveno nejmodernějším kardio a posilovacím zařízením Technogym. Golfový klub Tamarina se nachází jen kousek od vil Maradiva Villas and Spa a nabízí mistrovské golfové hřiště na pozadí majestátního pohoří Rempart. Křišťálově čisté laguny chráněné korálovým útesem jsou příslibem osvěžujícího koupání a šnorchlování. Loděnice bude vaší vstupní branou k rozsáhlé nabídce vodních sportů a poskytne vám moderní vybavení i tým profesionálních instruktorů. V nabídce je stand up paddle, water skiing, scuba diving, fishing a mnoho dalších.

 • Mapa

  Resort je vzdálen pouhých 8 km od přírodního parku Casela a 11 km od golfového klubu Tamarina. Zátoka Tamarin je 20 km daleko a na mezinárodní letiště SSR je to od rezortu 50 km.

Zaujal Vás Maradiva Villas Resort & Spa?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Mauricius

Podobné destinace