LUX* Belle Mare

Hotel LUX* Belle Mare otevřel po loňském požáru v novém kabátu 1.10.2023. Těšit se můžete na nádherné interiéry, nové restaurace a luxusní design v jemných pastelových barvách. Resort jsme pro Vás v září na zkoušku navštívili a jsme z něj naprosto nadšení. U tyrkysových vod Indického oceánu nabízí LUX* Belle Mare skvělé podmínky pro luxusní dovolenou na Mauríciu. Těšit se můžete na sportovní vyžití i relaxaci na dlouhé písčité pláži nebo u jednoho z největších bazénů na ostrově. Výtečná gastronomie nechybí až v 5 stylových restauracích, kde lze využít snídaně, polopenze nebo programu all inclusive. Ubytování v moderních suitech je ideální pro páry i rodiny s dětmi, větší soukromí se službou komorníka jsou však předností vil s bazénem.

Lux* Belle Mare

 • Ubytování

  LUX* Belle Mare nabízí ubytování ve suitech, které mají výhled buď do zahrady, na oceán nebo bazén. Suity jsou vhodné jak pro páry tak pro rodiny s dětmi. Pro náročnější hosty resort nabízí prostorné jedno-ložnicové a dvou-ložnicové vily, kde je samozřejmostí služba komorníka a privátní bazén. 

 • Gastronomie

  Formou bufetu jsou v restauraci M.I.X.E servírovány snídaně a tematické večeře. Středomořská kuchyně je hlavní nabídkou Beach Rouge, zatímco chutné indické speciality jsou předností Amari By Vineet a čínská jídla v Duck Laundry.

  Tradiční mauricijská atmosféra je připravena v Mari Kontan, odpolední čaj je na menu v The Tea House a čerstvou kávu si mohou hosté vychutnat v Café Lux*. Široký výběr koktejlů a jiných osvěžujících nápojů je nabídkou v K Bar.

 • Aktivity v resortu

  Pokud budete toužit po relaxaci, můžete zamířit do Lux Me SPA, kde jsou připraveny masáže a ozdravné procedury. Dále je k dispozici fitness, vyzkoušet můžete i meditaci, jogu, tenis a mimo jiné v okolí i golf. Osvěžení poskytnou vodní sporty, mezi nimiž nechybí kite nebo potápění. Se zábavou se nezapomíná ani na děti každého věku, denní program a žážitky pro nejmenší členy rodiny jsou k dispozici v dětském klubu Play (3-11 let) a Studio 17 (12-17 let).

 • Poloha

  Resort řetězce LUX* se nachází na východě ostrova Mauricius 50 minut jízdy autem z mezinárodního letiště.

Zaujal vás LUX* Belle Mare?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Mauricius

Podobné destinace