Anantara Iko Mauritius Resort & Villas

Ponořte se do wellness a dobrodružství na okraji pláže Le Chaland. Anantara Iko Mauritius Resort & Villas je krásný butikový hotel, který vás spojí s tradiční mauricijskou kulturou a velkolepou okolní krajinou. Poznejte přírodu z naší klidné tropické destinace a objevte jedinečné zážitky na souši i na moři, od naučné stezky v nedalekém lese až po šnorchlování v nedotčených modrých vodách mořského parku. Ponořte se do ochutnávání rumu a putování po čajových plantážích, než se vrátíte na vynikající kreolská jídla a omlazující aktivity pro rovnováhu těla i duše.

Anantara Iko Mauritius Resort & Villas

 • Ubytování

  Ubytujte se uprostřed tropické flóry u jemného písku pláže Le Chaland v resortu anebo vilách Anantara Iko Mauritius. Vyberte si svůj dokonalý prostor a kochejte se krásou zahradního ráje vedle teplých modrých vod Indického oceánu.Resort má 171 pokojů, suit a vil a nabízí čtyři druhy kategorií pokojů Premium a Deluxe. Pokoje jsou moderní a prostorné s výhledy do zahrady anebo na Indický oceán. V neposlední řadě si můžete užít dokonalý pobyt u moře v soukromé vile se dvěma nebo čtyřmi ložnicemi a privátním bazénem, kde můžete relaxovat ve vlastní tropické zahradě.

 • Gastronomie

  Objevte eklektické chutě podávané s elegancí na jihovýchodě ostrova Mauricius. Ohromující výhledy na pobřeží jsou lákavým pozadím pro pestrou kuchyni s různými vlivy. Poznejte indickou, čínskou, francouzskou a kreolskou kuchyni, nebo oslavte místní dědictví prostřednictvím autentických receptů. Vytvořte si s námi vlastní vynikající kulinářskou cestu. Resort nabízí čtyři restaurace: Horizon, Sea.Fire.Salt, Bon Manzer a Zafran, také Karokan bar a Wine Cellar. U pláže se můžete občerstvit ve svěžím moderním konceptu "food trucků" anebo si dát čerstvou kokosovou šťávu, či chutný koktelj. 

 • Aktivity v resortu

  Objevte nejlepší mauricijské atrakce z luxusního tropického letoviska. Vydejte se k vodě nebo na pěší túru lesem, projeďte se na kole polemi s cukrovou třtinou a odpoledne si vyzkoušejte tai-či, nebo zahrajte golf. Jižní pobřeží toho nabízí tolik k objevování. Pokud si chcete odpočinout, tak Anantara SPA je pro to jako stvořené. Dále si také můžete užít lekce vaření,malování a jógy nebo si zajít na ochutnávaní čaje i rumu. Resort nabízí bohatou škálu vodních sportů mezi které patří paddle board, kayak, scuba diving, šnorchování. Ponořte se do chladivé vody po ranní túře nebo odpočívejte na slunci u bazénu, který se rozprostírá směrem k Indickému oceánu. Koncem roku 2023 bude dokončena realizace druhého bazénu s fantastickým soukromím. 

 • Poloha

  Anantara Iko Mauritius Resort & Villas se nachází v oblati Blue Bay, 400 metrů od pláže La Cambuse, 13 km od muzea Mahebourg a pouhých 15 min cesty od mezinárodního letiště Sir Seewoosagur Ramgoolam.

   

Zaujala vás Anantara Iko Mauritius Resort & Villas ?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Mauricius

Podobné destinace