LUX* Grand Gaube

Tři pláže, klidné laguny a zahrady plné kokosových palem obklopují LUX* Grand Gaube, který pro své romantické chvíle vyhledávají především páry. Ani rodiny s dětmi zde však nepřijdou zkrátka, pro děti od 3 do 17 let je totiž denně připravena zábava. Lux* Grand Gaube prošel nedávnou rekonstrukcí a nabízí nyní zcela nový a svěží design. V resortu se hosté mohou těšit na relaxaci, kterou zpestřují lázeňské procedury, nově rozšířené o tradiční čínskou péči LUX* Me Zhengliao. Pro zpestření večerů slouží kino pod širým nebem, hudba v Beach Rouge a za zábavou mohou hosté vyrazit i do Grand Baie, kde se nachází množství místních obchůdků a restaurací.

Lux* Grand Gaube

 • Ubytování

  Resort nabízí ubytování v moderních pokojích, které se nachází v přízemí nebo patře. Další možností jsou suity s přímým vstupem na pláž.  Dále resort nabází moderní suity s vlastní terasou a bazénem, které jsou určeny pouze pro dospělé osoby. Náročnější klienti se mohou ubytovat dvou-ložnicových vilách nebo vile umístěné na vzdálenějším poloostrově se soukromou terasou, bazénem, zahradou a službami komorníka. 

 • Gastronomie

  V hlavní restauraci Palm Court můžete sledovat kuchaře, jak připravuje pokrmy přímo před vašima očima, restaurace je zaměřena především na středomořskou a asijskou kuchyni. Beach Rouge je neformální plážová restaurace s výběrem a-la-carte. Bodrum Blue nabízí pokrmy turecké kuchyně v kombinaci s panoramatickým výhledem na Indický oceán. V restauraci Inti objevíte prolínání chutí Peru a Argentiny, je zde také otevřená kuchyně a speciální cukrárna. Banyan pak přináší pokrmy kreolské kuchyně a burgery. V barech si mimo jiné můžete dopřát i tradiční rum. Nechybí samozřejmě ani Café LUX* a zmrzlina ICI.

   

 • Aktivity v resortu

  LUX* Grand Gaube se může pyšnit novým SPA, které poskytuje vše k vaší relaxaci a uklidnění těla i mysli. Zaměřují se na vaše individuální potřeby a nabízí prvotřídní služby, včetně různých procedůr a masáží. Dále resort nabízí prvotřídní tenisovou akademii, širokou škálu vodních sportů včetně šnorchlování nebo potápění, jízdu na windsurfu, kitesurfu a wakeboardu nebo kajaku s proskleným dnem. Pokud si budete chtít odpočinout od moře můžete vyzkoušet lekce jogy při východu slunce. Samozřejmostí je pak fitness a dětský klub.

 • Poloha

  Resort LUX* Grand Gaube leží na severním pobřeží Mauricia poblíž vesnice Grand Gaube a pouhých 15 minut jízdy autem od živějšího prostředí Grand Baie. Z letiště zabere cesta automobilem přibližně 75 minut.

Zaujal Vás LUX* Grand Gaube?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Mauricius

Podobné destinace