Paradis Beachcomber Hotel & Golf Club

Paradis Hotel & Golf Club s jednou z nejkrásnějších pláží Mauricia, tropickými zahradami a živou atmosférou nadchne milovníky aktivní dovolené. Resort nabízí nespočetné množství sportovního vyžití ve vodě i na souši, přičemž nedílnou součástí je 18-ti jamkové golfové hřiště. Rodiny s dětmi, páry i skupinky přátel mohou očekávat pohodlné ubytování v suitech a naprosté soukromí v luxusních hotelových vilách. Paradis se může pochlubit výtečnou gastronomií, bufetová restaurace Le Brabant připravuje tematické večery a hosté tak mají možnost ochutnat pokrmy z celého světa. Na své si přijdou i hosté, kteří si s oblibou dopřejí plody moře či francouzské speciality.

Paradis Hotel & Golf Club

 • Ubytování

  Hotel nabízí ubytování v elegantních pokojích a suitech s privátní terasou a výhledem do zahrad nebo na pláž. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici prostornější rodinné suity nebo vily umístěné na pláži.

 • Gastronomie

  Pestrý výběr pokrmů formou bufetu pro snídaně a večeře společně s denní a-la-carte nabídkou mezinárodní kuchyně naleznou hosté v hlavní hotelové restauraci Le Brabant. Snídaně jsou také podávány v Blue Marlin, kde se servírují pokrmy z plodů moře a francouzské speciality. Italskou kuchyni naleznou hosté v La Palma a místní speciality jsou hlavní nabídkou La Ravanne. Koktejly a oblíbené nápoje si mohou hosté dopřát v Blue Marlin bar nebo Paradis Bar poblíž Le Brabant, kde se koná ve večerních hodinách zábava při živé hudbě či jiných kulturních, tematických programech.

 • Aktivity v hotelu

  Hotel nabízí řadu sportovních aktivit včetně vodních sportů jako je jízda na vodních lyžích, windsurfu, plachtění, potápění a mnoho dalšího. Těšit se můžete i na tenisové a 18-ti jamkové golfové hřiště. K dispozici je také fitness s nejmodernějším vybavením. Po celodenních aktivitách si můžete dopřát naprostý relax ve Wellness & Spa, kde na vás čeká řada lázeňských a kosmetických procedur.

 • Poloha

  Hotel leží na jihozápadním pobřeží ostrova v pozadí hory Le Morne Brabant necelou hodinu cesty automobilem z mezinárodního letiště.

Zaujal vás Paradis Hotel & Golf Club?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Mauricius

Podobné destinace