Golfová dovolená

Rádi si na dovolené zahrajete golf ? Máme pro vás několik návrhů na destinace a hotely s moderními golfovými hřišti. Koukněte na naše tipy.

Dovolená za golfem

 • Golf na Mauriciu

  Mauricius je jedinečný tropický ostrov ležící v Indickém oceánu. Jedná se o destinací, která nabízí kombinaci přírodních krás, kulturní rozmanitosti a moderního zázemí. Je známý především pro své písečné pláže a laguny lemované palmami. Díky své poloze nabízí po celý rok konstantní teplotu mezi 25 a 30°C, tedy pravý golfový ráj a právě golfisté zde najdou celou řadu resortů a špičkových hřišť, kam se budou rádi opakovaně vracet. Mezi nejoblíbenější resorty patří určitě Constance Belle Mare Plage se dvěmi mistrovskými osmnáctkami nebo dva resorty Heritage, které otevřely svoji druhou unikátní linksovou osmnáctku La reserva v prosinci 2023.

 • Golfové hřiště na Seychelách

  Na Seychelách zažijete golf spojený s krásnou přírodou, teplým tropickým podnebím a exotickým prostředím. Momentálně je na Seychelách pouze jedno hřiště - to se nachází na ostrově Praslin a je součástí luxusního rezortu Constance Lemuria Seychelles. Toto mistrovské golfové hřiště bylo navrženo s ohledem na zachování přírodního prostředí a harmonie s okolní krajinou. Panoramatické výhledy na oceán, bílé písečné pláže a tropická vegetace, z něj dělá jedno z nejkrásnějších golfových hřišť na světě.

 • Za golfem do Řecka

  Costa Navarino je přední luxusní destinací v Řecku, která se nachází v regionu Messinia na jihozápadě poloostrova Peloponés. Je to místo, které nabízí svět autentických zážitků a zároveň respektuje přírodní prostředí a bohatou historii a kulturu regionu. V architektonicky velmi atraktivním resortu najdete tři pětihvězdičkové hotely (např. The Westin a The Romanos), tří lázeňská centra, čtyři golfová hřiště světové úrovně, více než 40 restaurací a širokou škálu sportovních a kulturních aktivit. Ne náhodou byla Costa Navarino vyhlášena „Nejlepší golfovou destinací světa 2022“ podle World Golf Awards a nabízí skutečně prvotřídní golfový zážitek.

Toužíte po golfové dovolené?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Hotely

Nezapomenutelné zážitky