St. Regis Saadiyat Island

V tomto luxusním resortu se snoubí propracovaná architektura s moderním interiérem a vysokým standardem služeb. Pokoje jsou vybaveny speciálně navrženým nábytkem a v rámci ubytování v každé kategorii mohou hosté využít i služby komorníka, které přispívají k celkovému zpříjemnění pobytu. Osobitý a nadstandardní servis si mohou hosté užít na všech místech resortu, nejvíce však v exkluzivním Iridium Spa. The St. Regis Saadiyat Island Resort navíc poskytuje špičkové zázemí a vybavení pro pořádání meetingů a svateb, je vhodným místem pro aktivní golfovou dovolenou, obchodní cesty a zejména pak perfektní volbou pro odpočinkový pobyt v páru, s rodinou a přáteli.

St. Regis Saadiyat Island

 • Ubytování

  K ubytování v resortu slouží pokoje s výhledem na golfové hřiště, bazén nebo okolní krajinu. Pro náročnější klienty jsou k dispozici luxusní suity s balkonem, obývacím pokojem a výhledem na moře nebo prostornou terasou a možností využívat lázeňských procedůr v soukromí.

 • Gastronomie

  Elegantní atmosféru přináší The St. Regis Saadiyat Summer Tent, kde si hosté mohou vychutnat pokrmy místní i mezinárodní kuchyně. Sontaya znamená v thajštině západ slunce, atmosféra v této restauraci je opravdu okouzlující, terasa je vhodná pro romantické večeře s výhledem na Arabský záliv. Servírují zde chutná jídla a oblíbené koktejly, k dispozici bývá i sezónní či tematická nabídka pokrmů. Restaurace Turquoizse se specializuje na mořské plody a lehká jídla. Během večerního posezení s hudbou, kterou obstará DJ, mohou hosté ochutnat také speciální koktejly. The Grill 55&5th servíruje grilovaná masa, steaky a speciality z nejvybranějších druhů masa. The Drawing room je místem pro odpolední čajové dýchánky.

  V resortu jsou pořádány tématické večery, zaměřené například na asijskou, arabskou nebo středomořskou kuchyni.

 • Aktivity v resortu

  Resort nabízí moderní fitness, ve kterém najdete kardio i váhové stroje. Samozřejmostí je možnost využití osobního trenéra. K dispozici jsou squashové a tenisové kurty, bazény pro děti i dospělé. K maximální relaxaci slouží luxusní SPA, kde si můžete dopřát mezinárodně uznávané terapie kombinující tradiční léčiva a moderní technologie. Spokojení budou i milovníci golfu, kteří si mohou zahrát na přilehlém prvním plážovém hřišti v Arabském zálivu navrženém svěhoznámým golfistou Gary Playera. 

 • Poloha

  The St. Regis Saadiyat Island se nachází na písčité pláži, pouhých 10 minut od centra Abu Dhabi a 20 minut jízdy z mezinárodního letiště. Z letiště v Dubaji zabere cesta přibližně 1,5 hodiny jízdy osobním vozem. 

Zaujal vás St. Regis Saadiyat Island?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Abu Dhabi