W Abu Dhabi - Yas Island

Yas Viceroy Abu Dhabi je resort unikátní nejen svým vzhledem, ale i skvělými službami a zajímavým umístěním na ostrově Yas. Užijte si noční osvětlení v podobě rybářské sítě poseté milióny LED světel nebo výhledem přímo na okruh Formule 1. Resort má skutečně jedinečné architektonické řešení, kdy polovina stojí na souši a polovina na vodě. Pro milovníky golfu je zde připraveno 18ti jamkového golfového hřiště Yas Links. Pro odpočinek můžete využít luxusní spa. Celosvětová kuchyně podávaná v několika restauracích vám přinese chutě z Itálie, jižní Asie i Japonska.

W Abu Dhabi - Yas Island

 • Ubytování

  Resort nabízí ubytování v elegantních pokojích a suitech, které jsou zařízené v moderním stylu a mají k dispozici privátní balkon s výhledem na marinu nebo na závodní okruh. Pro náročnější klienty resort nabízí prostorný a nejluxusnější suite s privátním bazénem, saunou a prostorným balkonem. 

 • Gastronomie

  Mezinárodní kuchyni si můžete vychutnat v Garage, Sun Deck a Roastery. Italské speciality se podávají v restauraci Amici a autentické indické pokrmy si můžete vychutnat v restauraci Angar. Svěží koktejly a další vybrané nápoje společně s krásným výhledem na přístav nabízí W Lounge. Bar Wet Deck, který se nachází na střeše, je přístupný pouze pro dospělé osoby a vychtnat si zde můžete převážně osvěžující koktejly. 

 • Aktivity v resortu

  Resort leží ve skvělé lokalitě v těsné blízkosti zábavného parku Ferrari World a dalších zábavných míst ostrova Yas Island. Pro aktivní hosty je k dispozici moderní fitness a pro milovníky relaxace se v resortu pro změnu nachází dvoupatrové SPA s devíti místnostmi pro léčebné procedury a masáže. 

 • Poloha

  Od nejbližšího mezinárodního letiště je hotel vzdálen jen 10 minut jízdy autem a hodinu cesty z centra Dubaje.

Zaujala vás W Abu Dhabi - Yas Island?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Abu Dhabi