Emirates Palace Mandarin Oriental Abu Dhabi

Emirates Palace v Abu Dhabi je součástí známého luxusního řetězce Mandarin Oriental, garancí je proto elegantní atmosféra i špičkový servis. Resort leží v přírodní zátoce s nedotčenou soukromou pláží, kde si v krásném prostředí dovolenou užijí páry i rodiny s dětmi, pro které je zde připravena spousta zábavy včetně malého aquaparku. Dospělí se mohou těšit na relaxaci u moře nebo SPA i pestré sportovní vyžití. Pobyt v resortu zpříjemní prostorné, moderní pokoje a suity s úžasným výhledem na záliv. Ve 13 restauracích a saloncích je denně připravena nabídka pokrmů z celého světa a zaručený zážitek tak nechybí ani pro milovníky excelentní gastronomie.

Emirates Palace

 • Ubytování

  Emirates Palace nabízí ubytování v luxusních pokojích s balkónem a výhledem do zahrad, na bazén nebo moře a nepřetržitou službou komorníka. K dispozici jsou i prostornější suity vhodné zejména pro rodiny, jejich součástí je navíc oddělený obývací pokoj. Pro náročnější klienty je připraveno luxusní tří-ložnicové prezidentské apartmá.

 • Gastronomie

  Mezinárodní pokrmy formou bufetu najdete v Le Vendóme. Mezzaluna je v Abu Dhabí vyhlášená jako jedna z nejlepších italských restaurací. Mezlai nabízí převážně arabské pokrmy a to zejména mořské plody, jehněčí a čaj s kardamomem. Inovativní indickou kuchyni pod vedením oceněného šéfkuchaře Hemanta Oberoi si můžete vychutnat v Martabaan. Restaurace Hakkasan vás pro změnu dostane svou moderní čínskou kuchyní, kde můžete ochutnat pekingskou křupavou kachnu s kaviárem, libanonské pokrmy jsou k výběru na menu v Mawal. Řecké speciality najdete u hlavního bazénu v restauraci Cascades, kde se nachází i španělskem ispirovaná kuchyně v Las Brisas. Pokud budete toužit po romantice, navštivte BBQ Al Qasr.

  Odpolední čaj nebo kávu s dezertem si můžete vychutnat v Café By The Fountain. Nejlepší světové nápoje, živou hudbu a luxus najdete v klubu Havana. V Breeze Lounge je k dispozici lehké občerstvení z mezinárodní kuchyně přímo na pláži. 

 • Aktivity v resortu

  V Emirates Palace se rozhodně nudit nebudete a to díky široké škále vodních aktivit jako je plachtění, šnorchlování, widnsurfingu, vodních lyží a mnoho dalšího. K dispozici je i řada sportů včetně tenisu, plážového volejbalu nebo i fotbalového hřiště. Milovníci golfu mohou v blízkém okolí navštívit až 4 mistrovská golfová hřiště. Po celodenních aktivitách vám k relaxaci poslouží luxusní wellness & spa s řadou masáží a procedur. Ti nejmenší pro změnu uvítají zábavu v dětském klubu nebo malý vodní aqupark se skluzavkami. 

 • Poloha

  Emirates Palace se nachází jen pár minut od nákupních center v Abu Dhabí a cesta z mezinárodního letiště v Dubaji zabere přibližně 1,5 hodiny jízdy osobním vozem.

Zaujal vás Emirates Palac, Abu Dhabi?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Abu Dhabi