Jumeirah at Saadiyat Island Resort

Jumeirah at Saadiyat Island Resort se nachází přímo na jedné z nejlepších pláží ostrova Saadiyat v Abu Dhabi. Bohaté zemité tóny a minimalistická výzdoba 5hvězdičkového resortu dokonale ladí s jeho přírodním prostředím. Resort leží jen pár minut od centra města, uprostřed krásné scenérie a nedotčené přírody. Restaurace v hotelu Jumeirah nabízejí mezinárodní, arabskou a levantskou kuchyni.

Jumeirah at Saadiyat Island Resort

 • Ubytování

  V resortu Jumeirah at Saadiyat Island se snoubí moderní design s přírodními prvky a materiály. Prosklené prostory restaurací a SPA propojují vnitřní a venkovní prostory hotelu s nádhernou přírodou. V pokojích a apartmá jsou využívány přírodní tóny a neutrální barvy, které Vám zaručí pocit klidu a pohody během Vaší dovolené. Každý z 296 elegantních pokojů, apartmá a mezonetových vil má soukromý balkon, přístup do zahrady anebo rozšířenou terasu s výhledy na moře anebo letovisko. Pro větší rodiny anebo skupiny přátel jsou jako stvořené exkluzivní vily s dvěma až pěti ložnicemi a privátním bazénem. 

 • Gastronomie

  Vlnu svěžích chutí můžete zažít v 7 restauracích a barech na resortu. Velmi populární je italská restaurace Mare Mare; chutě světové kuchyně přináší moderní restaurace White, jídla inspirovaná levantskou kuchyní najdete v Tean. Různorodé menu nabídne i jediná sportovní lounge na ostrově Saadyiat s názvem Offside. Osvěžit se chutnými nápoji anebo ochutnat lehké snacky můžete ve střešním baru The Lounge, v baru u bazénu Pool Bar Saadiyat anebo v lobby baru Majlis Saadyiat. 

 • Aktivity v resortu

  Božský odpočinek najdete v resortovém SPA, které se rozkládá na obrovské ploše 2700m2. Vybírat můžete z nejrůznějších procedur, ať už se jedná o saunu, hydroterapii, parní saunu, solnou saunu či největší hammam v hlavním městě. Kdo rád tráví dovolenou aktivně, najde v Jumeirah at Saadiyat Island Resort taky spoustu vyžití. Na hotelu se nachází fitness centrum, tenisový kurt, tělocvična, bazén jenom pro dospělé, zacvičit si můžete jógu na pláži s instruktorem. Resort taktéž umožňuje zapůjčení kajaků a paddle boardů. Pro Vaše ratolesti je připravený pestrý program v Kids a Teens klubu. 

   

 • Poloha

  Z dubajského letiště je hotel Jumeirah at Saadiyat Island Resort vzdálen 142 km, cca 1,5h jízdy osobním automobilem. 

Zaujal vás Jumeirah at Saadiyat Island Resort?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Abu Dhabi