The Ritz-Carlton Abu Dhabi

The Ritz-Carlton v blízkosti centra Abhu Dhabí dokonale kombinuje moderní eleganci s místními tradicemi, je postaven v benátském stylu a tvoří půlměsíc kolem jednoho z největších venkovních bazénů ve městě. V tomto luxusním resortu jsou k dispozici zahrady a pláž s exkluzivním výhledem na kanál a slavnou mešitu Sheikha Zayeda. Těšit se můžete na bohaté kulinářské zážitky v osmi restauracích, relaxaci v prostorném SPA a spoustu aktivit pro dospělé i děti každého věku.

The Ritz-Carlton Abu Dhabi

 • Ubytování

  Resort nabízí ubytování v moderně zařízených suitech nebo pokojích s privátním balkonem a výhledem do zahrad, na bazén nebo moře. Některé suity jsou prostornější a nabízí obývací pokoj, privátní terasu, ale i jídelní kout a služby komorníka. Pro větší pohodlí se můžete ubytovat ve vile přímo na pláži s privátním bazénem a terasou.

 • Gastronomie

  V Li Jiang si můžete pochutnat na tradičních asijských specialitách jako jsou nudle nebo rýže v různých variantách. Ve steakhouse The Forge si lze vybrat z prémiových kusů masa z celého světa a k tomu se podává kvalitní víno. Pod širým nebem můžete ochutnat libanonskou kuchyni v restauraci Mijana, kde je i možnost zkusit shishu a ochutnat tradiční čaj. Ve této středomořské restauraci Giornotte se lze stravovat celý den, populární je svým pátečním brunchem, kde jsou servírovány plody moře. V Al Fresco u bazénu a na pláži si můžete vychutnat lehké občerstvení, které zahrnuje saláty, sendviče a dětské menu. Elegantní salónek Alba nabízí lehké saláty, sendviče a speciální koktejly. V resortu se nachází i sportovní bar Sorso s nápoji, lehkým občerstvením i burgery. Pro sladkou tečku stojí za návštěvu italská kavárna se sladkostmi a domácí zmrzlinou Dolce.
   
 • Aktivity v resortu

  Resort nabízí výjimečný přístup do města a to zejména k oblíbenému muzeu Louvre a známé mešitě Sheikh Zayed, která se nachází pouhých 20 minut od resortu. Těšit se můžete na krásně upravenou pláž a venkovní bazén. Pro aktivní hosty je k dispozici moderní fitness a k relaxaci můžete navštívit SPA, kde najdete nabídku hned z několika druhů masáží, rituálů a léčebných procedur. Postaráno je i o nejmenší členy rodiy, děti se mohou těšit na denní zábavu v dětském klubu Ritz Kids. 

 • Poloha

  Resort se nachází pouhých 20 minut osobním vozem od mezinárodního letiště v Abu Dhabí a přibližně 1,5 hodiny cesty z mezinárodního letiště v Dubaji. 

Zaujala vás The Ritz-Carlton Abu Dhabi?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Abu Dhabi