Wellbeing dovolená

Dopřejte si naprostou relaxaci v těch nejlepších SPA & Wellbeing resortech na světě. Pokud toužíte po naprostém uvolnění a relaxaci, wellness dovolená je pro vás ta pravá volba. Vydat se můžete do Evropy ale i Asie, nechte vše stranou a pojeďte s námi za relaxací vašeho těla i duše.

Kam na wellness dovolenou?

 • Ananda v Indii

  Oceněné luxusní SPA se schovává v Himalájích na severu Indie, odkud je nádherný výhled na město Rishikesh a údolí řeky Gangy. Ananda je jeden z nejlepších ajurvédských resortů v Indii, který se zaměřuje na tradiční ajurvédu, jógu a Vedantu. Tato cvičení a učení jsou obohacena o zkušenosti v oblasti wellness a fitness, které hosty v doprovodu zdravé organické kuchyně, dovedou do cíle, jímž je rovnováha a harmonizování energie. Zkrátka dokonalé místo pro naprostý odpočinek.

 • Santani Wellness Resort & Spa na Srí Lance

  Santani Resort nabízí příjemné místo k relaxaci v nedotčené divočině a duchovním centru Srí Lanky. V resortu se můžete těšit na osobitý přístup a luxusní Wellness & SPA, které se řadí k nejlepším na Srí Lance. V resortu se nachází celkem 20 chatek s výhledem na hory nebo do zahrady a jejich design je inspirován budhistickými meditačními jeskyněmi z 16. století. Těšit se můžete na špičkovou zdravou gastronomii, kterou vám šéfkuchař speciálně upraví dle vašeho wellness programu a na základě vašich zdravotních cílů a fyzického stavu. Santani je ideálním místem pro klienty, kteří si chtějí oddychnout od každodenního života a touží po naprostém klidu a relaxaci.

 • SHA Wellness Clinic

  Jedinečný SHA Wellness Clinic se nachází ve Španělsku přibližně 2 hodiny od města Valencie. Jedinečnost Sha Wellness Clinic spočívá v integraci nejúčinnějších přírodních terapií aniž by zanedbávala nejnovější pokroky v západní medicíně. Zejména v prevenci, genetice a anti-aging terapiích. Koordinace těchto terapií výrazně zvyšuje pozitivní dopad na výsledek. To vše v souladu krásného prostředí zasazeného v regionu s vlastním mikroklimatem, který je považován podle Světové zdravotnické organizace za jeden z nejlepších pro naše zdraví.

 • Euphoria Retreat

  Okouzlující SPA resort Euphoria Retreat uhnízděný na mýtickém řeckém ostrově Peloponés. Jejich proslulé léčby spolu s nádherným prostředím spojují starověké helénské a čínské praktiky. Euphoria Retreat je místem uzdravení a transformace, hluboce autentické svou povahou a filozofií. Těšit se můžete i na vyváženou středomořskou kuchyni bohatou na antioxidanty, která vám bude regulovat metabolismus a dodá energii na celý den.

 • Kamalaya

  Kamalaya s luxusním SPA najdete zase v Thajsku na ostrově Koh Samui a díky němu můžete svou dovolenou povýšit o maximální relaxaci a regeneraci těla i mysli. Resort dříve sloužil budhistickým mnichům pro jejich pravidelné meditace, dnes se ozdravné programy resortu Kamalaya věnují především zvládání stresu, syndromu vyhoření, józe nebo celkovému detoxu. Společně s profesionály si vypracujete individuální program z celé škály celostní medicíny, terapií i lázní.

Toužíte po relaxaci?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Hotely