Six Senses Con Dao

 • Vietnam
 • od 12 500 Kč / 2 osoby / noc

Luxusní Six Senses Con Dao je zasazen do úchvatné oblasti jižního Vietnamu na ostrově Con Dao, který je po desetiletí chráněn jako národní park a mořská rezervace. V souladu s filozofií řetězce Six Senses nabízí i tento resort originální design a zároveň odráží atmosféru tradiční rybářské vesnice. Je zde kladem velký důraz na ekologii a trvale udržitelný rozvoj, i z toho důvodu se v Six Senses pěstují vlastní potraviny v bio kvalitě. Hosté se mohou těšit na elegantní, prostorné vily obklopené svěží tropickou vegetací a úchvatný výhled na moře. Komfort každé vily navíc doplňuje privátní infinity bazén. Resort nabízí celou řadou aktivit pro všechny věkové kategorie a zážitky jsou zde hostům přizpůsobeny zcela na míru, proto si zde nezapomenutelné chvíle užijí páry na romantické dovolené i rodiny s dětmi.

Six Senses Con Dao

 • Gastronomie

  V By the Beach Restaurant si po celý den vychutnáte pokrmy světové kuchyně s důrazem na současné trendy, včetně čerstvých mořských plodů a produktů pocházejících z místních surovin. Restaurace Vietnamese by the Market nabízí autentický zážitek z tradičního vietnamského jídla, které je připravuje tým místními kuchařů. Během dne nechybí osvěžení v baru u bazénu nebo osvěžující koktejly v baru Elephant. V Six Senses Con Dao si můžete nechat připravit večeři podle vašich přání přímo od šéfkuchaře nebo navštívit vinný sklep. Stolovat můžete také v pohodlí své vlastní vily.

   

 • Aktivity v resortu

  V resortu a jeho okolí se rozhodně nudit nebudete! Vydejte se do hlubin oceánu s instruktory, kteří mají mnoho zkušeností s potápěním kolem ostrova Con Dao. K dispozici je také celá řada vodních aktivit včetně jízdy na kajaku, paddleboardu nebo výletu soukromou lodí na západní stranu ostrova, kde projedete kolem mysu Ca Map Cape, Dinh Tinh Yeu a užijte si pestrobaravný západ slunce. Netradiční zážitek nabízí i golfové odpaliště, kde golfisté mohou odpálit míček naplněný potravou pro ryby přímo do moře. Po celodenních aktivitách navštivte Six Senses SPA & Wellness s unikátními procedurami pro tělo i mysl, které je obklopené tropickými zahradami. K dispozici je zde také pavilón jógy a meditace.

 • Ubytování

  K pobytu v resortu můžete využít prostorné vily s panoramatickým výhledem na moře, privátním bazénem s terasou. K dispozici jsou  jedno-ložnicové až čtyř-ložnicové vily, které jsou vhodné zejména pro rodiny nebo skupinky přátel.

 • Poloha

  Do resortu se lze dopravit vnitrostátním letem z Ho Či Minova Města, který trvá 50 minut. Z letiště na ostrově Con Dao pak transfer osobním vozem zabere přibližně 15 minut jízdy.

Zaujal vás Six Senses Con Dao?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Zuzana Greizingerová
Nezávazná poptávka

Další hotely Vietnam