Six Senses Ninh Van Bay

 • Vietnam
 • od 21 100 Kč / 2 osoby / noc

Six Senses Ninh Van Bay leží v dramatické zátoce s výhledem na Východovietnamské moře se zlatým pískem, na pozadí tyčící se hory. Užijte si mnoho aktivit pod vodou i výlety po ostrovech a nasajte vůni barevného pobřeží a místní kultury jedinečného Vietnamu.

Six Senses Ninh Van Bay

 • Ubytování

  Soukromé vily s bazénem a bungalovy nad vodou  jsou prostorné a pohodlné, každý z typu ubytování nabízí vlastní terasu. Ubytování se nachází přímo na pláži, nad vodou, mezi skalami nebo na úbočí hory a výhledy na oceán jsou všudypřítomné. Každý typ vily nabízí soukromí (jediná osoba, která vás najde, je váš specializovaný tvůrce zážitků, 24 hodin denně.)

 • Gastronomie

  V resortových restauracích naleznete od bio produktů pěstovaných v mírném klimatu Dalatu, po humry, krevety a ryby přímo z moře až po zdravé džusy.

  V několika restauracích a barech si můžete vybrat z pestré nabídky pokrmů i nápojů.

  Restaurace Dining by the Bay- ranní snídaně formou bufetu nabízí širokou škálu asijských a klasických snídaňových jídel, čerstvé tropické ovoce, džusy a šumivé víno. Večer si můžete pochutnat na mezinárodní kuchyni i místních pochoutkách.Restaurace se nachází na dvou podlažích s výhledy na zátoku. 

  Dining by the Pool-Nachází se u hlavního bazénu s výhledem na oceán a zátoku. Je otevřena na obědy od 12:00 do 16:00 a pochutnáte si na mezinárodní i vietnamské kuchyni..

  Drinks by the Bay- je ideálním místem, kde si můžete vychutnat aperitiv při západu slunce nebo drinky po večeři. Bar je vybaven pohodlnými lehátky a barovými stoličkami a zůstává otevřen každý večer, dokud neodejde poslední host.

  Drinks by the Beach- bar se nachází přímo u pláže v blízkosti příletového mola, spolu s nápoji si zde můžete po západu slunce užít i promítání klasických filmů, které se pořádá každý den. 

  Dining by the Rocks- místní produkty s prvotřídním masem a mořskými plody naleznete v přírodním prostředí s výhledem na malebnou zátoku Ninh Van a vyhrazené pro hosty od 12 let do nekonečna. 

  Restaurace Dining by the Rocks může sloužit též jako svatební kaple.

  Pokud toužíte po romantické večeři pro dva, je možné užít si ji v autentickém prostředí jeskyně Wine Cave.

   

 • Aktivity v resortu

  Mezi aktivity pro všechny věkové kategorie patří turistika, kurzy vaření a jóga nebo relaxování v lázních.

  Vydejte se za dobrodružstvím po místních ostrovech nebo využijte širokou škálu sportovního vybavení, které resort nabízí. Užijte si šnorchlování u korálového útesu, rybaření či potápění a mnoho dalších atrakcí.

  Pro děti od 4 do 12 let je připraven bohatý program s více, než 58 uměními, řemesly, objevováním, sportem, ekologií a outdoorovými aktivitami ve zcela novém klubu Vooc Village.

   

 • Poloha ostrova

  Autem/dodávkou trvá cesta přibližně 60 minut do salonku resortu v Nha Trang, poté 20 minut lodí do zátoky Six Senses Ninh Van Bay, která je přístupná pouze po vodě.

Zaujal Vás Six Senses Ninh Van Bay?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Vietnam