Park Hyatt Saigon

 • Vietnam
 • od 6 500 Kč / 2 osoby / noc

Tento luxusní hotel, který byl původně otevřen v roce 2005 a v roce 2019 prošel rekonstrukcí je pilířem klidné elegance v oblíbené turistické čtvrti District 1 v Ho Či Minově městě ve Vietnamu. Čtvrť je charakteristická svou frenetickou energií a houfy bleskurychlých motocyklů. Objevte městský luxus v kombinaci sofistikovaného designu, ručně zpracovaných detailů a moderního komfortu v hotelu Park Hyatt Saigon. Hotel má vynikající polohu na nejznámějším náměstí ve městě s výhledem na saigonskou operu a v pěší vzdálenosti od nejoblíbenějších kulturních a historických památek. "Luxus je osobní" je motto hotelu Park Hyatt a vy pochopíte proč, jakmile vstoupíte do tohoto saigonského hotelu. Personál poskytuje prvotřídní služby způsobem, který působí přátelsky.

Park Hyatt Saigon

 • Ubytování

  V Park Hyatt Saigon, jednom z nejlepších ubytovacích zařízení v 1. saigonském obvodu, s 245 pokoji včetně 23 apartmá, který v roce 2019 prošel kompletní rekonstrukcí výzdoby, zařízení a nábytku, zažijete ten nejluxusnější a ničím nerušený pobyt. Modernizované pokoje ve francouzském koloniálním stylu dnes kombinují elegantní tradiční pohodlí s nejmodernějšími technologiemi, včetně mini iPadů na pokoji, kávovarů Nespresso a systémů senzorového osvětlení. Pro ty z vás, kteří uvítají další prostor, jsou všechna apartmá v hotelu Park Hyatt Saigon vybavena samostatným obývacím pokojem a také kurátorskou sbírkou olejomaleb, starožitností, lakovaného nádobí a ručně vyráběných výšivek od uznávaných vietnamských umělců. Bílé mramorové koupelny s dvojitým vchodem dodávají každému pokoji jedinečný prostorný dojem. V koupelnách jsou dešťové sprchy i samostatné vany. Rezervujte si apartmá Park Deluxe a získejte přímý přístup k nově navrženému bazénu a svěžím zahradám. 

 • Gastronomie

  Mezi prvotřídní bary a restaurace patří Opera, která nabízí autentickou italskou kuchyni, Square One, kde se podávají vietnamská i západní jídla, Park Lounge, specializující se na odpolední čaj, a 2 Lam Son, jedna z nejlepších destinací nočního života ve městě. Park Hyatt Saigon-první svého druhu ve městě, zahrnují dům u bazénu se soukromým grilem a dům pro hosty s ukázkovou kuchyní. Autentická restaurace Opera ve stylu tratorie byla přeměněna na jídelnu hotelu Park Hyatt Saigon, kde se hosté mohou scházet a setkávat. Díky filozofii sdílení a společného setkávání, které vytváří nádherné okamžiky, je Opera také ideálním místem pro rodinné stolování. Square One, restaurace vybraná Michelinem, se nachází v mezipatře hotelu a spojuje historii, přírodu a vzrušující kulinářské dobrodružství dvou velkých kultur Francie a Vietnamu, aby hostům přinesla skutečně jedinečný kulinářský zážitek v srdci Saigonu. Živá a přátelská atmosféra restaurace láká hosty k objevování nových pokrmů a zároveň k vytváření trvalých vzpomínek s přáteli a rodinou. Určitě byste měli vyzkoušet slavný odpolední čaj v Park Lounge, který se podává na elegantních stupňovitých stojanech s výběrem tradičních koláčků, klasického dekadentního pečiva a slanými pokrmy. 2 Lam Son-Park Hyatt Saigon nabízí stylový moderní bar, který přispívá k rušnému nočnímu životu v Ho Či Minově Městě.

 • Aktivity v resortu a jeho okolí

  Hotel se nachází v centru Ho Či Minova Města (Saigonu), s výhledem na elegantní budovu opery na náměstí Lam Son, v pěší vzdálenosti od nejoblíbenějších atrakcí města, od slavných památek, jako je katedrála Notre Dame, hlavní pošta a palác Sjednocení, až po butiky na ulici Dong Khoi. Objevte kulturní a historické oblasti, které na vás čekají hned vedle Park Hyatt Saigon. Pro dokonalou relaxaci a omlazení nabízí Xuan Spa wellness procedury inspirované tradičními vietnamskými kosmetickými rituály a ingrediencemi, stejně jako dobře vybavené fitness centrum a elegantní venkovní bazén. Každý večer se v hotelu rozléhá živá hudba. Rezidentní pianista hotelu Park Hyatt hraje většinu večerů v Park Lounge klasickou i současnou hudbu, zatímco ti, kteří mají více městský vkus, mohou v úterý, ve středu, v pátek a v sobotu zajít do baru 2 Lam Son na DJ sety od reggae a R&B až po hip-hop a elektro. 

 • Poloha

  Hotel se nachází pouhých 7,5 Km od letiště Tan Son Nhat (přibližně 40 min cesty autem). Leží v blízkosti obchodních a zábavních čtvrtí a v pěší vzdálenosti od kulturních a historických památek. 

Zaujal vás hotel Park Hyatt Saigon?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Vietnam